Kinowa premiera serialu o Widzewie za nami

25 maja 2023, 21:44 | Autor:

W kinie „Helios” w łódzkiej Sukcesji odbyła się dzisiaj premiera dwóch odcinków serialu Canal + o Widzewie. W ponad półtoragodzinnej projekcji mogliśmy zobaczyć mnóstwo zakulisowych fragmentów tej produkcji.

W pierwszym odcinku mogliśmy zobaczyć fragmenty przygotowań do spotkania oraz z samego meczu z Legią Warszawa, z lutego tego roku. Widzowie mogli zobaczyć również urywki treningów, dojazd na mecz i kulisy samego spotkania. W drugiej części zobaczyliśmy kulisy meczów z początku sezonu, m.in. z Wisłą Płock, Wartą Poznań, Lechem Poznań, Zagłębiem Lubin czy pucharowym z KKS Kalisz. Oprócz otoczki meczowej, pokazano też rozmowy trenera z piłkarzami, spotkania pionu sportowego w kwestii transferów czy analiz meczowych.

Ekipa Canal + nie zapomniała również o konflikcie byłego prezesa Mateusza Dróżdża z Miastem czy problemach z boiskami treningowymi. Po projekcji głos zabrali nowy prezes Michał Rydz, a także twórcy serialu. Wypowiedział się również były już sternik klubu, Dróżdż, który oficjalnie zakończył blisko dwuletnią przygodę z klubem. W prezencie od pracowników otrzymał pamiątkowa koszulkę z numerem 87 i napisem „Metys”.

Salę kinową odwiedzili dziś piłkarze i sztab szkoleniowy Widzewa, najważniejsi włodarze, na czele z Tomaszem Stamirowskim, jak również zaproszeni goście i dziennikarze, w tym przedstawiciele WTM. Nie zabraknie więc fotogalerii. 

Premiera telewizyjna dokumentu na antenach Canal + 30 maja.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mirson
1 rok temu

Takie skojarzenie,że ta sukcesja tak funkcjonuje jak nasz Widzew,ładnie z wierzchu a w środku lipa.A propos filmu,jakże inne nastawienie było do niego jeszcze kilka tygodni temu,a teraz ten film to taki dmuchany krokodyl na plaży.

Leon
Odpowiedź do  mirson
1 rok temu

Taki był właściciel Sukcesji jak Stamirowski w Widzewie…nie ten poziom.

BaRoN
Odpowiedź do  Leon
1 rok temu

O ile wiem Apostolakis ma zdecydowanie więcej kasy na koncie :)

Piotr
Odpowiedź do  BaRoN
1 rok temu

Nie ma 1zł mniej. Bynajmniej tak deklarował.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x