Oświadczenie grup kibicowskich po spotkaniach z włodarzami klubu

25 maja 2023, 15:30 | Autor:

W ubiegłym tygodniu doszło do odwołania Mateusza Dróżdża z funkcji prezesa Widzewa Łódź, a następnie oświadczenia grup kibicowskich na ten temat. Poniżej prezentujemy ich najnowszy przekaz, wygłoszony po spotkaniach z włodarzami klubu.

Ostatnie dni upłynęły nam pod znakiem szeregu spotkań i rozmów o ostatnich zmianach w naszym klubie. Wnioski, jakie z nich płyną, nie pozwalają wydać jednoznacznej oceny o zaistniałych wydarzeniach. Są one bowiem dla nas nadal nie do końca jasne. Wsłuchując się w argumenty obu stron, zauważyliśmy, że ocena klubu w poszczególnych obszarach jego funkcjonowania (infrastruktura, organizacja, potencjał sportowy i finansowy itp.) jest dla adwersarzy zbieżna.

Różnice dotyczą sposobu przezwyciężania problemów. Prezes Mateusz Dróżdż zdecydowanie bronił interesów Widzewa, czym zjednał sobie nasz szacunek i sympatię. Naszym zdaniem jego postawa powinna być wzorem dla oponentów z widzewskiego podwórka, którzy zamiast wspierać, rzucali mu kłody pod nogi.

Nie możemy jednak być głusi na argumenty właściciela klubu, Pana Tomasza Stamirowskiego, które można podsumować przysłowiem „mowa jest srebrem a milczenie złotem”. To zaangażowanie finansowe p. Stamirowskiego pozwala Widzewowi trwać i jest to dla nas fakt nadrzędny i niepodważalny. Dlatego powstrzymujemy się radykalnych działań i deklarujemy gotowość do współpracy z nowym Zarządem. Żywimy nadzieję i deklarujemy ze swojej strony, że p. M. Dróżdż będzie zawsze mile widziany w Sercu Łodzi.

Grupy kibicowskie Widzewa Łódź

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
35
0
Would love your thoughts, please comment.x