Klub zmienił swą siedzibę
24 lutego 2016, 16:46 | Autor: RyanPo tym, jak w lutym ubiegłego roku zaczęto wyburzać stary stadion przy Piłsudskiego, klub praktycznie na pewien czas stał się bezdomny. A przecież biura, w których przechowywane są ważne dokumenty, gdzieś znajdować się muszą.
Poprzednia ekipa pozostała na tej samej ulicy, zmieniając tylko numer. Skorzystano z biur, jakie znajdują się w budynku dawnej WI-MY. Po upadku spółki Sylwestra Cacka, odradzający się klub swą tymczasową siedzibę zlokalizował przy ulicy Potokowej, w sąsiedztwie boiska, na którym przez większość rundy trenowali piłkarze.
Zimą postanowiono jednak zmienić adres. Klub wrócił na Widzew, a jego nową lokalizacją jest ulica Sobolowa, przy której mieści się także hala Anilany. To tam będzie można wiosną m.in. odbierać bilety na ligowe spotkania łodzian.








Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Korona Kielce
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Cracovia
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska