Kolejna bramka Brochockiego

20 czerwca 2021, 08:30 | Autor:

Cała Polska ekscytowała się wczoraj meczem kadry narodowej z Hiszpanią. W cieniu tego spotkania, zmagania w pierwszej fazie Euro Beach Soccer League zakończyli reprezentanci kraju w beach soccerze. Kolejną bramkę na swoim koncie zapisał Grzegorz Brochocki!

Tak jak wcześniej pisaliśmy, w czwartek napastnik rezerw Widzewa Łódź dwukrotnie trafił do siatki w pechowo przegranym starciu ze Szwajcarią. W piątek było gorzej, bo 21-latek zakończył pojedynek z Włochami bez gola, choć wykorzystał jedenastkę w serii rzutów karnych. Biało-czerwoni przegrali 3:5, a o wszystkim miała zdecydować potyczka z Francją.

Była ona bardzo zacięta, ale tym razem to Polakom dopisało szczęście, bo po dwóch ciosach w końcówce to oni zwyciężyli 4:3! Brochocki również się do tego przyczynił – widzewiak pokonał francuskiego bramkarza w drugiej tercji, dzięki czemu turniej zakończył z dorobkiem trzech bramek. Jego koledzy z kadry awansowali zaś do wrześniowych finałów imprezy.

Na tym jednak nie koniec, bo już jutro biało-czerwoni rozpoczną eliminacje do FIFA Beach Soccer World Cup. W poniedziałek zmierzą się z Białorusią, we wtorek z Hiszpanią, a w środę z Kazachstanem. Trzymamy kciuki za kolejne trafienia zawodnika łódzkiego klubu!