Kolejna kontuzja w Widzewie

6 września 2015, 10:55 | Autor:

Michał_Polit

W spotkaniu z KS Paradyż nie mogli wystąpić Łukasz Fornalczyk i Adrian Budka – obaj kontuzjowani mecz oglądali z boku. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Witoldowi Obarkowi wypadł kolejny gracz. Pod koniec rozgrzewki urazu nabawił się Michał Polit.

Polit miał wystąpić w podstawowym składzie, ale nagle poczuł niespodziewany silny ból w łydce i do ławki rezerwowych musieli odprowadzać go koledzy. Dopiero po badaniach będzie wiadomo, jak poważna jest to dolegliwość. „Szkoda, bo czułem, że mogę zagrać dobre zawody. Zawsze w Paradyżu dobrze mi się grało, ostatnim razem strzeliłem tutaj nawet dwie bramki. Zobaczymy, co dalej. Obawiam się jednak, że przerwa może potrwać nawet około miesiąca” – mówił WTM obrońca.

To już kolejna kontuzja w Widzewie. Wcześniej urazy wyeliminowały z gry Nikodema Kasperczaka, Aleksandra Majerza i Vladimira Bednara. Michał Czaplarski z kolei stracił połowę okresu przygotowawczego. Do tego z nie do końca zdrową stopą występuje Mariusz Rachubiński. Miejmy nadzieję, że wkrótce limit pecha zostanie wyczerpany i zawodnicy przestaną trafiać na L4.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress