TMRF z pierwszą wygraną!

6 września 2015, 18:29 | Autor:

TMRF

W swoim drugim występie w rozgrywkach łódzkiej Klasy A drużyna Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego wygrali z Czarnymi Smardzew 3:1. Było to premierowe zwycięstwo kibicowskiego zespołu.

Do przerwy spotkanie układało się pod dyktando TMRF, ale zawodziła skuteczność. Zamiast pewnego prowadzenia gospodarzy, do przerwy mieliśmy remis. Wynik otworzyli w 25 minucie zawodnicy Czarnych. Dopiero pod koniec pierwszej połowy widzewiakom udało się wyrównać za sprawą trafienia Wojciecha Brota.

Po przerwie kibicowska drużyna ruszyła z jeszcze bardziej natężonymi atakami i po godzinie gry wyszli na prowadzenie. Bramkę na 2:1 strzelił Dariusz Lisowski. Pod koniec meczu najskuteczniejszy strzelec ubiegłego sezonu – Marcin Ślaski – dołożył trzeciego gola i pierwsza wygrana w Klasie A stała się faktem. Gdyby łodzianie wykorzystali chociaż połowę swoich sytuacji, zwycięstwo byłoby jeszcze bardziej okazałe.

Po dwóch kolejkach TMRF z czterema punktami na koncie zajmuje czwarte miejsce w tabeli Grupy I.

TMRF Widzew Łódź – Czarni Smardzew 3:1 (1:1)
Gole dla TMRF: 43′ Brot, 61′ Lisowski, 85′ Ślaski