ŁZPN modyfikuje terminarz widzewiaków

7 września 2015, 15:50 | Autor:

Widzew_Astoria

Łódzki Związek Piłki Nożnej dokonał drobnych modyfikacji w terminarzu Widzewa. Zmianie ulegną terminy dwóch spotkań łodzian, z Polonią Piotrków Trybunalski oraz Orłem Nieborów. Wiemy też, kiedy zagramy z GKS II.

Mecz z Polonią pierwotnie miał zostać rozegrany w najbliższą sobotę, ale z uwagi na imprezę miejską, jaka odbędzie się wtedy na stadionie w Aleksandrowie, przesunięto go na 23 września. Wiadomo już jednak, że ta data również nie wchodzi w grę, bowiem swoje trzy grosze wtrąciła policja. Tego dania w Łodzi Akademia Piłkarska podejmować będzie rezerwy Legii Warszawa i funkcjonariusze nie potrafią zabezpieczyć obu imprez w jednym czasie.

Mecz z ekipą z Piotrkowa został więc ponownie przesunięty. Odbędzie się on dopiero w październiku, ale na dokładny termin trzeba jeszcze chwilę zaczekać. Zamiast tego, 23 września (środa), widzewiacy na prośbę ŁZPN zagrają awansem mecz 10. kolejki. Będzie to wyjazdowe starcie z Orłem Nieborów.

Znamy też wstępny termin najbliższego domowego pojedynku Widzewa. Hitowo zapowiadające się spotkanie z rezerwami GKS Bełchatów ma się odbyć w niedzielę, 20 września. Szefowie RTS chcą podjąć aktualnego lidera IV ligi na boisku SMS przy Milionowej. Pod warunkiem, że do tego czasu Miasto zdąży wywiązać się z obietnicy i przeprowadzi niezbędne prace modernizacyjne.

Najbliższe mecze Widzewa:

2. Runda Pucharu Polski: Start Brzeziny – Widzew, 9 września (godz. 17:00)
8. kolejka: Pilica Przedbórz – Widzew, 16 września (godz. 17:00)
9. kolejka: Widzew – GKS II Bełchatów, 20 września (godz. 14:00)
10. kolejka: Orzeł Nieborów – Widzew, 23 września (godz. 16:30)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress