Kolejna sparingowa wygrana TMRF!

18 sierpnia 2016, 09:34 | Autor:

TMRF

Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego rozgrywali wczoraj kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do nowego sezonu. Znów odnieśli oni zwycięstwo, pokonując tym razem rezerwy Zjednoczonych Stryków.

Rywal także występuje na poziomie Klasy A, więc obraz gry mógł być zwiastunem tego, co widzewiaków czekać będzie w sezonie ligowym. Zwłaszcza, że TMRF wystąpił w środę bez posiłków z pierwszej drużyny Marcina Płuski.

Nie przeszkodziło to jednak rezerwom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Podopieczni Macieja Malesy prowadzili do przerwy 3:1. Pierwszego gola strzelił skuteczny w sparingach Robert Świątnicki. Później poprawił Adam Paciorkowski, a tuż przed przerwą Grzegorz Brochocki. Po zmianie stron łodzianie stron trafił jeszcze Adrian Bąkowicz, a cały mecz zakończył się wynikiem 4:2.

TMRF Widzew Łódź – Zjednoczeni II Stryków 4:2 (3:1)
Gole dla TMRF: 4′ Świątnicki, 11′ Paciorkowski, 45′ Brochocki, 77′ Bąkowicz