Kolejne sparingowe występy wypożyczonych

12 lipca 2021, 15:24 | Autor:

Drużyny I ligi kontynuują przygotowania do rozpoczęcia nowego sezonu. Wśród nich są Puszcza Niepołomice i Sandecja Nowy Sącz, które rozegrały w ostatnich dniach kolejne mecze towarzyskie. Wystąpili w nich zawodnicy wypożyczeni z Widzewa Łódź.

Prowadzeni przez Tomasza Tułacza niepołomiczanie mierzyli się w ubiegłą środę z Wisłą Kraków. Spotkanie było zacięte, ale skończyło się triumfem „Białej Gwiazdy” 3:2. W drugiej połowie na boisku pojawił się Marcel Pięczek, który spędził na nim czterdzieści pięć minut, ale nie pomógł swoim kolegom w uniknięciu trzeciej sparingowej porażki z rzędu.

Występ w takim samym wymiarze czasowym zaliczył w sobotę Robert Prochownik. Widzewiak również wszedł do gry po przerwie, a jego Sandecja uległa GKS Katowice 0:1. Co ciekawe, w końcówce czerwoną kartkę otrzymał sprowadzony z Łodzi Sebastian Rudol. Tym starciem nowosądeczanie zakończyli kilkudniowy obóz w Rybniku-Kamieniu.