Wystartowała sprzedaż karnetów na mecze Widzewa!

11 lipca 2021, 19:10 | Autor:

Za trzy tygodnie piłkarze Widzewa Łódź rozegrają pierwszy domowy mecz w sezonie 2021/2022. Dziś o godzinie 19:10 wystartowała z kolei sprzedaż karnetów na wszystkie spotkania czerwono-biało-czerwonych. W pierwszej fazie brać udział mogą ci, którzy chcą przedłużyć abonamenty bez zmiany miejsca na stadionie.

Taka możliwość będzie dostępna jedynie do soboty, 17 lipca. Kolejny dzień przeznaczony zostanie na przerwę techniczną, a w poniedziałek, 19 lipca zacznie się drugi etap. Będzie on dedykowany członkom Klubu 1910 oraz karnetowiczom z sektorów A5 oraz A8, którzy zechcą zmienić swoją miejscówkę. Od 20 do 21 lipca tego samego będą mogli dokonać pozostali fani, zaś od 23 do 27 lipca trwać będzie otwarta sprzedaż, oczywiście o ile w puli będą wolne sztuki.

Jeżeli chodzi o ceny, to zgodnie z cytowanymi przez nas słowami prezesa Mateusza Dróżdża wzrosły one o około jedenaście procent. Dla przykładu, całosezonowa wejściówka na trybunę B, D lub rodzinną kosztuje 250 złotych dla przedłużających albo 300 złotych dla nowych. Na trybunę A lub C to odpowiednio 325 albo 390 złotych. Karnety można też nabywać w wersjach jednorundowych – na rundę jesienną (dziesięć meczów), a także wiosenną (siedem meczów).

Przy zakupie abonamentu można dodatkowo wspierać Widzew: albo poprzez zakup cegiełki, z której dochód przeznaczony zostanie na rozwój Akademii, albo poprzez karnety fundowane, z których będą mogli korzystać najmłodsi ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fan clubów czy osiedli. Kibice otrzymają też pakiet przywilejów: oprócz dotychczasowych, będą to cykliczne gadżety dostępne tylko i wyłącznie dla nich oraz pierwszeństwo w kupowaniu biletów na wszystkie domowe starcia w ramach Pucharu Polski.

Trzeba oczywiście pamiętać, że karnet (będzie on dostępny w formie fizycznej) może nie uprawniać do wejścia na wszystkie spotkania czerwono-biało-czerwonych, a to oczywiście w związku z panującymi w Polsce obostrzeniami. Na ten moment na trybunach może pojawić się maksymalnie pięćdziesiąt procent pojemności stadionu (w ten limit nie są wliczani zaszczepieni), ale w każdej chwili może to ulec zmianie w którąkolwiek ze stron. Jeżeli do dyspozycji nie będzie komplet miejsc, na poszczególne mecze nadal będą prowadzone zapisy.

Więcej informacji na temat sprzedaży karnetów znaleźć można TUTAJ, a nabywać można je W TYM MIEJSCU. Wyrównany przed rundą wiosenną rekord Polski wynosi 16 401 sztuk.

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
36
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x