Kolejny trener łączony z Widzewem

4 czerwca 2021, 13:16 | Autor:

Krzysztof Brede, Janusz Niedźwiedź, Artur Skowronek, Łukasz Surma, Adrian Stawski – lista trenerów łączonych w ostatnich tygodniach przez media z objęciem Widzewa Łódź jest długa. Dzisiaj pojawiło się na niej jednak jeszcze jedno dość ciekawe nazwisko.

Jak poinformował portal „Weszło!”, przy al. Piłsudskiego sondują kandydaturę Marka Gołębiewskiego. 41-latek zaczynał jako opiekun kilku drużyn młodzieżowych, między innymi Escoli Varsovia, jednak najbardziej dał się poznać z pracy w Skrze Częstochowa, którą przejął z początkiem sezonu. Choć jego zespół prawie przez całe rozgrywki znajdował się w strefie barażowej, drobny kryzys spowodował utratę zaufania przez zarząd oraz rozstanie.

Przez drugoligowych obserwatorów Gołębiewski uważany jest za trenera, który główny nacisk stawia na widowiskowy futbol, chociaż trzeba pamiętać, że jest dopiero na początku swojej drogi, więc przyjście do tak wielkiego klubu mogłoby okazać się rzuceniem na zbyt głęboką wodę. Według „Weszło!” temat jest jednak dość poważny, ale na ostateczne decyzje i tak trzeba jeszcze zaczekać. Najpewniej do momentu zmian właścicielskich w Widzewie.

Foto: ks-skra.pl

Subskrybuj
Powiadom o
61 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
61
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x