Komunikat klubu na temat zmian w zarządzie

3 grudnia 2018, 19:56 | Autor:

Jak informowaliśmy, członkowie zarządu Widzewa, Przemysław Klementowski oraz Dawid Lambrecht, złożyli rezygnację z pełnionych funkcji. Poniżej prezentujemy pełny tekst komunikatu, jaki opublikowany został na oficjalnej witrynie klubowej.

Klubowy komunikat:

Informujemy, iż do Widzew Łódź SA wpłynęły oświadczenia o rezygnacji ze sprawowania funkcji członków Zarządu spółki ze strony Panów Przemysława Klementowskiego oraz Dawida Lambrechta.

W związku z tym w Klubie podjęte zostały działania, które mają doprowadzić do wyłonienia odpowiednich następców ustępującego Zarządu. W tym kontekście nie bez znaczenia jest okoliczność, iż kierując się dobrem Klubu, w celu płynnego przekazania obowiązków i spraw bieżących związanych z funkcjonowaniem spółki, złożone rezygnacje nie wywołują skutków natychmiastowych. Tym samym spółka posiada nadal kompletne organy pozwalające na ciągłość działalności na dotychczasowych zasadach.

Rosnące wymagania organizacyjne, czy oczekiwane zwiększanie poziomu sportowego w naturalny sposób stanowią wyzwania, które coraz trudniej jest łączyć ze społecznym sprawowaniem funkcji zarządczych osobom, które podjęły się odbudowy Klubu od podstaw.

Wobec powyższego, pragniemy gorąco podziękować Panu Przemysławowi Klementowskiemu oraz Panu Dawidowi Lambrechtowi za dotychczas poświęcony czas i olbrzymie zaangażowanie w rozwój organizacyjny i sportowy Naszego Klubu.

Subskrybuj
Powiadom o
67 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
67
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x