Koniec pierwszej fazy sprzedaży karnetów. Wolnych miejsc coraz mniej!

12 lutego 2020, 10:36 | Autor:

Wczoraj dobiegła końca pierwsza faza sprzedaży karnetów na mecze Widzewa w rundzie wiosennej. Swoją wejściówkę zdecydowało się w niej nabyć prawie trzy i pół tysiąca osób, a na liczniku wszystkich abonamentów znajduje się już blisko szesnaście tysięcy sztuk!

Drugi etap rozpocznie się jutro, punktualnie o godzinie 19:10. Będą mogli wziąć w nim udział wszyscy ci, którzy mieli karnet jesienią, a teraz zechcą zmienić swoje miejsce w „Sercu Łodzi”. Już teraz wiadomo jednak, że wybór będzie bardzo ograniczony, bo w puli pozostało zaledwie około pięciuset abonamentów.

W jeszcze gorszej sytuacji są osoby zapisane na listę rezerwową. Można być niemal pewnym, że nie wszyscy będą mogli załapać się na swoją wejściówkę, a wszystkie dostępne miejsca zostaną wykupione w kilka minut. Z oczywistych względów, do otwartej sprzedaży najprawdopodobniej nie dojdzie.

>>> PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT SPRZEDAŻY KARNETÓW

Przypomnijmy, że aktualny karnetowy rekord Polski wynosi 16 377 i został ustanowiony przez kibiców Widzewa przed rozpoczęciem rundy jesiennej bieżącego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że teraz, po raz siódmy z rzędu – znów zostanie pobity.

8
Dodaj komentarz

5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek

W jaki sposób można pobijać rekordy całkowitego wyprzedania stadionu? Makis dokłada nam co rundę trochę krzesełek? :)

andirts

Jesteśmy jak Sergiej Bubka, który bił rekordy centymetr po centymetrze

Bosman

Właśnie, jak to jest, że co runda sprzedajemy wszystkie karnety, a wciąż jest więcej miejsc? Strasznie mnie to ciekawi

Wielebniak

Raczej zostaje juz do pobicia czas sprzedazy wszystkich karnetow a nie sam fakt ich wyprzedania.

Derek

Ciekawe kiedy dowiemy się czegoś więcej od miasta co do rozbudowy kolejny raz kibice Widzewa pokazują jaką siłę mają a miasto nadal milczy to jest co najmniej śmieszne kibice i działacze maja prawo być niezadowoleni gdzie mniej utytułowanych klub z mniejszą ilością kibiców ma stadion dwa razy droższy a kluby miały być traktowane równo.

Józek

do żadnej rozbudowy nie dojdzie… obudź się, kto miałby za to zapłacić??

RTS

Wygląda na to, że za każdym razem Klub dokłada trochę biletów do sprzedaży z puli wcześniej zarezerwowanej dla gości, VIPów, itd. W przeciwnym wypadku liczba sprzedanych karnetów musiałaby pozostawać na tym samym poziomie, bo sprzedajemy przecież komplet – trzeba jednak pamiętać, że to komplet z blietów przewidzianych do sprzedaży, a to się nie równa całkowitej pojemności stadionu.

Monis

Z puli dla gosci nie moga nic zabrac,bo to oznaczaloby ze ktos mialby karnety w klatce

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress