Koniec pierwszej fazy sprzedaży karnetów. Wolnych miejsc coraz mniej!

12 lutego 2020, 10:36 | Autor:

Wczoraj dobiegła końca pierwsza faza sprzedaży karnetów na mecze Widzewa w rundzie wiosennej. Swoją wejściówkę zdecydowało się w niej nabyć prawie trzy i pół tysiąca osób, a na liczniku wszystkich abonamentów znajduje się już blisko szesnaście tysięcy sztuk!

Drugi etap rozpocznie się jutro, punktualnie o godzinie 19:10. Będą mogli wziąć w nim udział wszyscy ci, którzy mieli karnet jesienią, a teraz zechcą zmienić swoje miejsce w „Sercu Łodzi”. Już teraz wiadomo jednak, że wybór będzie bardzo ograniczony, bo w puli pozostało zaledwie około pięciuset abonamentów.

W jeszcze gorszej sytuacji są osoby zapisane na listę rezerwową. Można być niemal pewnym, że nie wszyscy będą mogli załapać się na swoją wejściówkę, a wszystkie dostępne miejsca zostaną wykupione w kilka minut. Z oczywistych względów, do otwartej sprzedaży najprawdopodobniej nie dojdzie.

>>> PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT SPRZEDAŻY KARNETÓW

Przypomnijmy, że aktualny karnetowy rekord Polski wynosi 16 377 i został ustanowiony przez kibiców Widzewa przed rozpoczęciem rundy jesiennej bieżącego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że teraz, po raz siódmy z rzędu – znów zostanie pobity.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x