Korona rozstała się z trenerem

29 listopada 2021, 16:04 | Autor:

Kolejny w ostatnim czasie trener stracił pracę w I lidze. Tym razem na roszadę zdecydowała się Koronę Kielce, która podziękowała prowadzącemu ją od kwietnia tego roku Dominikowi Nowakowi. Drużynę tymczasowo przejmie najprawdopodobniej Kamil Kuzera.

Nowak trafił do Kielc w trakcie rundy wiosennej poprzedniego sezonu, ale najlepsze wyniki zaczął osiągać na początku bieżących rozgrywek. Złocisto-krwiści odnieśli aż sześć zwycięstw z rzędu, dzięki czemu awansowali na pozycję lidera tabeli. W następnych tygodniach było jednak o wiele gorzej: w ostatnich dziesięciu kolejkach Koronie udało się wygrać tylko dwukrotnie.

Czarę goryczy przelała porażka z Puszczą Niepołomice, po której rozstano się z 49-latkiem. Jak poinformowała oficjalna witryna klubu, ze sztabem szkoleniowym pożegnał się też asystent Dawid Goliński. Co ciekawe, ekipę z Kielc jutro czeka pucharowe starcie z Górnikiem Łęczna. Zapewne poprowadzi ją w nim Kuzera, mający już wcześniej takie doświadczenie.

Przed chwilą nowego trenera zaprezentował zaś GKS Jastrzębie – został nim Grzegorz Kurdziel, który przejął schedę po zwolnionym jakiś czas temu Jacku Trzeciaku.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x