Koszulka Grzyba sprzedana za 560 złotych!

15 czerwca 2020, 15:29 | Autor:

W niedzielny wieczór końca dobiegła końca licytacja koszulki Wojciecha Grzyba z sezonu 2011/2012, z autografami wszystkich ówczesnych piłkarzy Ruchu Chorzów. Zwycięzca zaoferował za trykot 560 złotych, które przekazane zostaną na zbiórkę dla walczącej o powrót do zdrowia Zuzi Kaproń!

Przypomnijmy, że koszulka ofiarowana została przez Widzewski Górniak oraz Widzewską Emigrację. To kolejna taka aukcja, w organizację której zamieszani są kibice Widzewa z Wysp Brytyjskich. Łącznie, na pomoc dziewczynce udało się już zgromadzić ponad dwanaście tysięcy złotych!

Zuzia od urodzenia walczy o zdrowie. Chciałaby móc chodzić i biegać, ale chore nóżki jej na to nie pozwalają. Jedyną nadzieją dla niej jest operacja przeprowadzona przez wybitnych specjalistów ze Stanów Zjednoczonych. Niestety, koszt zabiegu oszacowano na ponad 300 tysięcy złotych, co znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

Pomóc dziewczynce można również poprzez wpłatę za pomocą portalu Siepomaga.pl. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
goldi70

Kolejny raz i nie koniecznie w temacie piłki klasę i charakter pokazują kibice Widzewa. Co innego zarząd, Kaczmarek – pomijam trener i sami zawodnicy – po tych trzech kolejkach daleko im do piłkarzy. Byliśmy dzisiaj świadkami kwiecistej przemowy Naszej Pani Prezes. Wynika z niej, że mają Nas kibiców gdzieś. Osobiście (zabrzmi to naiwnie) spodziewałem się prostych wypowiedzi: sztab szkoleniowy dostał ultimatum – trzy punkty albo aut. Na piłkarzy nałożono kary finansowe, które będą anulowane po awansie. Te kroki zostały poczynione by pokazać Kibicom Widzewa szacunek dla Nich za wkład w odbudowę Widzewa. Okazuje się jednak, że nic takiego nie miało… Czytaj więcej »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress