Widzew – Legionovia (kulisy)

15 czerwca 2020, 21:25 | Autor:

Na kanale klubowej telewizji Widzew TV pojawiły się już kulisy sobotniego meczu łódzkiego Widzewa z Legionovią Legionowo. W materiale można zapoznać się z najciekawszymi fragmentami toczonego przy pustych trybunach spotkania, które zakończyło się kompromitującą porażką gospodarzy.

Zapraszamy do oglądania!

9
Dodaj komentarz

6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Po straconym golu Kaczmarek krzyczy…waiara wiara…. wypowiedzi robaka…. wiara wiara…trzeba wierzyć…wierzymy…
Chyba się zawody pomylily. Trzeba było iść do seminarium .pilka nozna to walecznosc…chec zwycięstwa…pokaz charakteru. Kolektyw w druzynie. A u nas nie ma nic w zamian mamy najbardziej wierzący zespół w polsce

Zygmunt

Wiara czyni cuda. 22.05.1996r. Cofnijmy się jeszcze o rok wcześniej. 14.06.1995r. Tomek Łapiński po porażce z Legią powiedział: jeszcze nam tutaj w W-wie słońce zaświeci. Wracamy do 22.05.1996r. Kilka minut przed końcem legia ciągle prowadzi z nami 1-0. Kierownik legii uważając chyba, że już po meczu i wynik się nie zmieni, podszedł do naszej ławki ustalać coś nt konferencji pomeczowej. Smuda nie zwracał na niego uwagi, tylko krzyczał przy linii bocznej do naszych: zap…ć, zap…ć, legia ma miękkie nogi! Wszyscy wiemy, jaki był koniec. Trzeba tylko poprzeć tę wiarę chęcią. Pytanie: czy nasz zespół chce? Czy chcą tego wszyscy zawodnicy?

Mar

Porównywanie tamtego Widzewa i tamtego trenera do dzisiejszych, to jak porównywanie Bentleya do Fiata 126p.

BEKA

hahaha.. dobre i zarazem trafione w PUNKT. Do seminarium albo do klasztoru – oczywiście mówię tutaj o Panu K.
I szczerze współczuję ROBAKOWI że przyszło mu na stare lata grać w zespole który nie ma JAJ (!)

Rafi

Koledzy czas przestać gdybać. To czy Widzew zacznie wygrywać zależy tylko od piłkarzy ( ciężko pisać o nich piłkarze). Jeszcze niedawno potrafili wygrywać i strzelać nawet 6 goli na wyjeździe a teraz nagle zapomnieli. Niech przestaną ściemniać i kombinować nieczysto tylko niech zaczną grać.

Hdhd

Wstyd oglądać tą kompromitacje

Hoover

przestańcie już nas katować tą kompropmitacją

Marian72

Nie mam tyle alkoholu w domu żeby jeszcze raz dać radę obejrzeć ten cyrk. Na trzeźwo nie da się na to patrzeć.

Ben

Kiedyś Tusk powiedział, że Polskość to nie normalność, dziś można powiedzieć, że Widzew to nieporadność, skoro Skra i Legionowia zapowiadają, że przyjeżdżają tu po punkty i wygrywają a martyna jest dalej zadowolona z siebie i kaczmarka to znaczy, że awansu nie będzie ,nieporadność i bierność to także rada nadzorcza z nauczycielem uniwersyteckim w sķładzie która nic nie potrafi z tym zrobić bo po prostu nie ma pojęcia o piłce, frajerzy kto wam zapłaci za nieudacznictwo jak od Jesieni pieniędzy z karnetów nie będzie ?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress