Koszulka Ruchu z autografami trafiła na licytację dla Zuzi!

19 maja 2020, 11:32 | Autor:

Rozpoczynamy kolejną licytację dla Zuzi! Tym razem mamy dla Was oryginalną koszulkę Ruchu Chorzów z bieżącego sezonu z autografami całej drużyny! W aukcji można wziąć udział za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku!

Trykot został ofiarowany przez kapitana „Niebieskich”, Tomasza Foszmańczyka, przy współpracy z Widzewską Emigracją, a także dzięki pomocy Daniela Tanżyny. Całość uzyskanych środków przekazana zostanie dziewczynce, dla której do tej pory, dzięki aukcjom WTM i fan clubu z Wysp Brytyjskich, udało się zgromadzić już blisko dziesięć tysięcy złotych!

Licytacja rozpoczęła się dzisiaj na naszym profilu na Facebooku od standardowej kwoty 100 złotych. Potrwa do końca tego tygodnia, czyli do niedzieli, 24 maja, do godziny 19:10. Oferty składać można w komentarzach pod zamieszczonym poniżej postem. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia dziewczynki!

Przypomnijmy, że Zuzia od urodzenia walczy o zdrowie. Chciałaby móc chodzić i biegać, ale chore nóżki jej na to nie pozwalają. Jedyną nadzieją dla niej jest operacja przeprowadzona przez wybitnych specjalistów ze Stanów Zjednoczonych. Niestety, koszt zabiegu oszacowano na ponad 300 tysięcy złotych, co znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

Pomóc dziewczynce można również poprzez wpłatę za pomocą portalu Siepomaga.pl. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Foto: Niebiescy.pl

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress