Piłkarze Widzewa trenowali na Łodziance. Jutro stadion!

19 maja 2020, 13:56 | Autor:

Piłkarze Widzewa mają już za sobą jedyny przewidziany na dziś trening. Podopieczni Marcina Kaczmarka spotkali się przed południem w pełnym składzie na terenie ośrodka na Łodziance. Jutro przeniosą się jednak na stadion!

Przy ul. Małachowskiego zameldowało się dziś łącznie dwudziestu sześciu zawodników. Dwudziestu jeden – dokładnie tych samych, co wczoraj – stworzyło główną grupę, a uzupełniło ją trzech bramkarzy oraz dwóch rekonwalescentów – Przemysław Kita i Krystian Nowak. Obaj trenowali indywidualnie, pod okiem klubowych fizjoterapeutów.

Dzisiejsze zajęcia nie różniły się zbyt wiele od wszystkich w ostatnim czasie – główny nacisk położony został na pracę z piłkami. Spora zmiana nastąpi jutro, ale nie w formie treningu, a miejscu jego przeprowadzenia. Widzewiacy przeniosą się bowiem na główną płytę stadionu przy al. Piłsudskiego – czytamy na łamach widzew.com.

Dla zawodników lidera II ligi będzie to pierwsza wizyta w „Sercu Łodzi” od czasu zawieszenia rozgrywek. Co ciekawe, wreszcie będą też mogli skorzystać z szatni, bo choć według rozporządzenia Rady Ministrów (pisaliśmy o nim TUTAJ) mają taki przywilej od poniedziałku, to skorzystają z niego dopiero jutro, oczywiście wciąż przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Środowy trening rozpocznie się o godzinie 10:30. Piłkarze Widzewa ćwiczyć będą też jeszcze w czwartek – znów na Łodziance. Piątek będzie dniem wolnym, z kolei w sobotę drużynę czekają podwójne zajęcia.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress