Kupujemy karnety!

6 sierpnia 2009, 06:37 | Autor:

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa.

W związku z ogłoszoną przez działaczy Widzewa polityką cenową, dotyczącą wstępu na mecze drużyny piłkarskiej Widzewa rozgrywane na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, zorganizowane społeczności kibiców Widzewa zachęcają wszystkich swoich członków i sympatyków do zakupu karnetów na sezon 2009/2010.

Uważamy, że zakup całorocznego karnetu jest obecnie zdecydowanie najbardziej opłacalną formą uczestnictwa w meczach, gdyż pozwoli nie tylko zmniejszyć koszty oglądania w akcji na żywo naszej drużyny i uniknąć kolejek przed kasami, ale przede wszystkim będzie świadectwem przywiązania kibiców z całej Polski do Widzewa. Wierzymy, że większa ilość sprzedanych karnetów w porównaniu do poprzedniego sezonu (3776 sztuk !!!), zapewni wyższą frekwencję na stadionie.

Pragniemy również zwrócić uwagę, iż ceny biletów w dniu meczu wydają nam się znacznie zawyżone. Wyrażamy zaniepokojenie relatywnie wysokimi cenami biletów, gdyż długofalowo mogą one odstraszyć nowych kibiców od przyjścia na mecze Widzewa oraz uniemożliwić zakup biletu osobom nieletnim. Liczymy, że w niedalekiej przyszłości problem ten uda się uregulować wraz z władzami klubu, w sposób satysfakcjonujący obie strony.

Kibice Widzewa

Wszelkie informacje odnośnie zakupu karnetu, regulamin oraz cennik, można przeczytać na forum kibiców Widzewa oraz na oficjalnej stronie klubu Widzew Łódź