Lech – Widzew (kulisy)

28 listopada 2023, 22:35 | Autor:

Efektowne zwycięstwo odnieśli w niedzielnym meczu z Lechem Poznań piłkarze Widzewa. Do siatki rywala trafiali Fran Alvarez, Antoni Klimek oraz Bartłomiej Pawłowski. Dzień meczowy tradycyjnie został uwieczniony przez klubową telewizję.

Efektem pracy ekipy WidzewTV jest kilkunastominutowy materiał kulisowy, który można obejrzeć poniżej:

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czerwono Mi
6 miesięcy temu

Patrzenie na was Widzewiacy to jeden wielki Dzień Świstaka. ZNOWU gdy pojawił się jakikolwiek sukces (pierwsza wygrana z czołówką od dawna) ZNOWU zaczynacie dopisywać do wszystkiego drugie i trzecie i czwarte hurraoptymistyczne dno, które nie istnieje i pochodzi wyłącznie z waszej wyobraźni. Kiedy wy w końcu zrozumiecie że kiedy drużyna wygrywa to trener nie jest BOGIEM którego zaraz podbierze repra a kiedy drużyna przegrywa trener nie jest NIEUDACZNIKIEM który rozwala drużynę i nie ma szacunku w szatni? ŚWIAT NIE JEST TAKI CZARNO-BIAŁY!!! Jedno, słownie jedno zwycięstwo i na forum czy na X znowu można przeczytać że Trener jest GENIUSZEM, jak… Czytaj więcej »

Leon
Odpowiedź do  Czerwono Mi
6 miesięcy temu

To fragment twojej pracy licencjackiej z filozofii? Spoko na trójkę zdasz. Pamiętasz gdzie był Śląsk, gdy niedawno obejmował go Magiera? Bo gdzie jest dzisiaj, zapewne wiesz… W relacji Thurnbichler – Stoch też Kamil jest ten niekumaty, nie?

KOLO
Odpowiedź do  Leon
6 miesięcy temu

Obaj Panowie macie swoje racje, ale ta praca powyżej nie jest zła, 4+ co najmniej. Tak Śląsk dziś, teraz to takie sama krótka ekscytacja. To ich 5 mint. Miedź zdobyła Puchar Polski… raz, kiedyś, kogo to obchodzi? Piast był mistrzem, Kaiseslautern też raz na 200 lat, lub Leicester w Anglii. A Dania odpadła kiedyś w eliminacjach do mistrzostw Europy. Ale, jakis kraj zdyskwalifikowali, nie pamiętam za co. Można wygoogkować. No to Dania weszła fartem, bo była pierwsza w grupie za tym krajem. I ta Dania… Zdobyła mistrzostwo. Zagrali 6 genialnych męczy, pokonali Niemcy. Później była mega debata, czy eliminacje spełniają… Czytaj więcej »

Śrd1910
Odpowiedź do  Czerwono Mi
6 miesięcy temu

Pesymistycznie, ale w punkt.!!

Cucs
6 miesięcy temu

Jak Oni się cieszą ❤️❤️

Grzesiek
6 miesięcy temu

Pomimo olbrzymich kłopotów kadrowych i plagi kontuzji, jakiej nie pamiętają nawet najstarsi kibice, która nawiedziła Widzew, zagraliśmy wreszcie jak za dawnych lat zgodnie z zasadą im trudniej, tym lepiej, nie zważając na problemy, z którymi przyszło zmagać nam się ostatnio… Najcenniejsza wygrana od Reaktywacji i najlepszy mecz bez dwóch zdań, nawiązująca do świetności Naszego Klubu i przypominająca podobne zwycięstwa odniesione przez Widzew w przeszłości w ten sposób… Na taką wiktorię czekam od lat nad ległą! Punkty zdobyte w Poznaniu i druga z rzędu wygrana napawają optymizmem i pozwalają wierzyć w dalsze zdobycze punktowe jeszcze tej przedłużonej jesieni, oddalając widmo gry… Czytaj więcej »

B69
6 miesięcy temu

Wiadro zimnej wody na głowę i jedziemy dalej.

Alon
6 miesięcy temu

Zablokowane kulisy

Leon
Odpowiedź do  Alon
6 miesięcy temu

Jak się.bezprawnie używa materiału Ekstraklasy, to takie są efekty. Amatorka godna stamirowskiego

qwqweq
Odpowiedź do  Alon
6 miesięcy temu

Nie tylko kulisy skroty tak samo, zjeby nie sparwdzaja czy film jest dostepny dla wszystko tylko jak paly udostępniając jak leci amatorka w hooj na test stronie.

Jura
Odpowiedź do  Alon
6 miesięcy temu

Mnie działają.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x