M. Ameyaw: „Nie ma powodów do radości”

14 sierpnia 2018, 11:45 | Autor:

Młody widzewiak debiut w drużynie ma już za sobą, ale dopiero w sobotę dostał dłuższą szansę w meczu ligowym. Zagrał słabo, ale trzeba pamiętać, że wobec zmian taktycznych wylądował na obcej dla siebie pozycji lewego wahadłowego.– W końcu zagrałeś trochę dłużej. Zadowolony?

– Cieszę się, że dostałem szansę, ale nie mogę być zadowolony z tego, że wszedłem na boisko na dłuższy czas, bo liczy się dla mnie wyłącznie dobro drużyny. Przegraliśmy ten mecz, więc nie ma powodów do radości.

– Co się z wami stało po przerwie?

– Ciężko mi na gorąco ocenić, co się stało, że tak skończył się ten mecz. Na pewno będziemy to na spokojnie analizować i trener pokaże nam, co zostało przez nas zrobione źle. Musimy wyciągnąć wnioski, bo drugi taki mecz nie może się już powtórzyć!

– Lewa obrona to chyba nie jest twoje wymarzone miejsce na boisku?

– Po przejściu na trójkę obrońców miałem grać na lewym wahadle. Dla mnie to faktycznie nowość, ponieważ nigdy wcześniej nie grałem na tej pozycji. Cóż, trzeba było się przestawić i dać z siebie wszystko. Ocenę pozostawiam trenerowi.

– Twoim indywidualnym celem na tą rundę jest łapanie minut czy mierzysz wyżej?

– W klubie czuję się dobrze i zamierzam cały czas walczyć o miejsce w składzie. Oczywiście ważne jest dla mnie to, żeby grać jak najwięcej. Na razie wchodzę z ławki, ale to nie jest szczyt moich ambicji. Nie poddaję się i walczę o jedenastkę.

Rozmawiał RyanSubskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
InternetowyTroll
5 lat temu

Jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz… Inna sprawa, że ciezko bedzie Ci tu podnieść swoje umiejętnosci, po prostu nie ma się od kogo uczyć.

Daniel-Widzew'80
Odpowiedź do  InternetowyTroll
5 lat temu

Naturalnie. Jak wiadomo, jedynym miejscem do nauki dla młodego pilkarza jest Barcelona. Jest przecież od kogo się uczyć. Nie pogra się co prawda, ale przynajmniej A ogląda się prawdziwych gwiazd.

InternetowyTroll
Odpowiedź do  Daniel-Widzew'80
5 lat temu

Tam przynajmniej ma kogo podglądać…

tom87
Odpowiedź do  InternetowyTroll
5 lat temu

Na szczęście nie Ty o tym decydujesz.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x