M. Kozłowski: „Wspaniale będzie ponownie zagrać w tej atmosferze”
12 października 2019, 15:34 | Autor: Kamil
Latem z Widzewem rozstał się Marcin Kozłowski. Prawy obrońca trafił do Pogoni Siedlce i dziś będzie miał okazję, by po raz pierwszy w życiu zagrać przeciwko swojemu klubowi. O tym, jak się czuje przed tym spotkaniem, opowiedział oficjalnej stronie widzew.com.
Opuszczenie al. Piłsudskiego nie było dla „Cinka” łatwym przeżyciem, ale zapewnia, że już sobie z nim poradził. „Praktycznie cały czas byłem związany z Łodzią i z Widzewem, więc było mi trudno i nadal nie jest tak, żebym w stu procentach miał to rozstanie już za sobą. Staram się, gdy tylko mam trochę wolnego, wracać po meczach do Łodzi, bo mam dość blisko, ale to oczywiście nie to samo. Muszę się dostosować do innego życia, jednak daję radę” – zdradził Kozłowski.
Defensor przez lata zżyty był z kibicami Widzewa, dlatego dzisiejszy mecz będzie dla niego wyjątkowy. „Widziałem, że na jednym z meczów kibice wywiesili transparent dla mnie i Maćka Humerskiego. Odbieram to jako ogromne wyróżnienie, za które należy się im szacunek. Wspaniale będzie zagrać ponownie w atmosferze, która panuje na stadionie Widzewa” – powiedział piłkarz.
Ostatnio Kozłowski wywalczył miejsce w wyjściowym składzie Pogoni, choć z powodu urazu mógł nawet stracić całą rundę jesienną. „Miałem przez moment poważny problem ze stawem skokowym i wtedy musiałem walczyć z bólem, co było dodatkowym utrudnieniem w nowym miejscu. Mogłem jednak liczyć na bezcenną pomoc doktora Radosława Grabowskiego, który uratował mi rundę jesienną. Jestem mu za to bardzo wdzięczny” – przyznał w rozmowie.
Były widzewiak liczy, że dziś w „Sercu Łodzi” obejrzymy interesujące spotkanie. „Spodziewam się meczu odważnego i dobrego. Mam nadzieję, że obie drużyny stworzą widowisko na wysokim poziomie. Należy się to tym wspaniałym kibicom, którzy zasiądą na trybunach stadionu Widzewa” – zakończył Kozłowski.
Cały wywiad z Marcinem Kozłowskim przeczytać można TUTAJ.







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Co tu dużo mówić. Cinek współczuję Ci i tyle w temacie.
Tylko Widzew RTS
Marcin no i sobie zagrales.wracaj do nas