M. Sapota: „To największy transfer tego lata!”

8 sierpnia 2017, 16:03 | Autor:

O Widzewie znów jest głośno na całą Polskę. Nie chodzi jednak o karnetowe wyczyny łódzkich kibiców, a osobę Franciszka Smudy. Jego zatrudnienie dostrzegły wszystkie sportowe media. To marketingowy strzał w dziesiątkę w wykonaniu Michała Sapoty i jego firmy.

Większościowy udziałowiec Widzewa nie krył olbrzymiej radości z finalizacji umowy z trenerem-legendą. „Parę tygodni temu, gdy wchodziliśmy do Widzewa, pytano nas, czy za tym pójdą jakieś transfery. No to to jest największy transfer tego lata. W ogóle w polskiej piłce. Ja jestem przeszczęśliwy” – takimi słowami określił sprowadzenie Franciszka Smudy szef Murapolu.

Michał Sapota raz jeszcze dobitnie podkreślił, że ma bardzo ambitne plany odnośnie powrotu klubu na szczyt. „Nas nie interesują półśrodki. Chcemy mieć pewność, że wrócimy do Ekstraklasy tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Długo na ten temat z trenerem rozmawialiśmy i myślę, że się rozumiemy. Trener Smuda znany jest z ambicji i z tego, że potrafi osiągać sukcesy, dlatego dla nas tak ważne było to, żeby się porozumieć” – powiedział wiceprezes Widzewa.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x