Komplet na treningu u Smudy! Zieloni lepsi od czerwonych

8 sierpnia 2017, 19:25 | Autor:

Pojawienie się Franciszka Smudy w Łodzi postawiło na nogi nie tylko kibiców i dziennikarzy, ale także… piłkarzy Widzewa. Wtorkowy trening, z udziałem nowego sztabu szkoleniowego, odbył się w pełnym komplecie!

Na zajęciach stawili się nawet kontuzjowani Damian Kostkowski i Paweł Broniszewski. Co prawda trenowali oni tylko indywidualnie, jednak mobilizację w drużynie można było zobaczyć. Na mniejszych obrotach ćwiczył także Bartłomiej Rakowski, który delikatnie podkręcił staw skokowy. Na sobotni mecz powinien być gotowy.

Pierwszą fazę treningu prowadził asystent Marcin Borniszewski, który rozgrzał zawodników i zarządził proste ćwiczenia piłkarskie. Później do akcji wkroczył sam Smuda, dzieląc kadrę na dwie drużyny, by rozegrać wewnętrzną grę treningową (2 x 15 minut): zieloni kontra czerwoni. Teoretycznie silniejszy był ten pierwszy zespół, choć u „rywali” znaleźli się m.in. Patryk Wolański czy Aleksander Kwiek. Wynik potyczki też wskazywał na zielonych, którzy wygrali 2:1.

„Franz” dwukrotnie postanowił przerwać zawody, udzielając piłkarzom uwag na gorąco. Zajęcia zakończyła krótka przebieżka z elementami rozciągania. Cały trening przy Piłsudskiego trwał nieco ponad godzinę, więc nie był specjalnie długi.

Zieloni – Czerwoni 2:1 (2:0)
11′, 14′ Mąka – 26′ Okuniewicz

Zieloni:
Reszka (Wolański) – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Mąka – Świderski, Miller

Czerwoni:
Wolański (Humerski) – Tlaga, Rodak, Olczak, Gromek – Niedziela, Kwiek, Ostaszewski, Kamiński – Brochocki, Okuniewicz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x