Łapiński też blisko powrotu!

9 sierpnia 2017, 08:08 | Autor:

Zatrudnienie Franciszka Smudy na stanowisku trenera łódzkiej drużyny może nie być ostatnim wielkim powrotem. Blisko przenosin na Piłsudskiego jest także aktualny dyrektor sportowy Sokoła Aleksandrów Łódzki – Tomasz Łapiński!

Legendarny środkowy obrońca i kapitan Widzewa w latach 90. miałby dołączyć do sztabu Smudy i zostać nowym kierownikiem drużyny. Nie przejmie jednak tylko obowiązków dotychczasowego kierownika, Marcina Pipczyńskiego. Jego praca ma być jeszcze szersza.

Pogłoski o propozycji dla Łapińskiego pojawiły się przed kilkoma dniami, ale na szczęście nie wypłynęły do mediów. We wtorek otwarcie o takiej możliwości powiedział sam Smuda, z dużą nutą pewności. „On na pewno tu będzie. Choć nie do gry w piłkę” – powiedział trener Widzewa.

Niewykluczone, że popularny „Łapa” już dzisiaj rozpocznie swoją pracę dla łódzkiego klubu. Smuda chciał, by współpracował z nim także Mirosław Szymkowiak, czyli inna z byłych gwiazd RTS. Póki co to jednak tylko melodia przyszłości.

Przypomnijmy, że kilka lat temu Tomasz Łapiński pracował już w Widzewie. Namówił go do tego Sylwester Cacek, który widział w nim koordynatora do spraw kontaktów z kibicami. Były stoper miał tworzyć oficjalne fan cluby, co skończyło się totalną klapą i w konsekwencji odejściem z klubu. Być może w innej roli sprawdzi się dużo lepiej.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x