M. Stępiński: „Każdy znajdzie coś dla siebie”

31 lipca 2018, 14:41 | Autor:

Wrześniowa impreza na stadionie Widzewa, organizowana przez fundację „Pomagamy od serca”, zbliża się coraz większymi krokami. Z tej okazji we wtorkowe przedpołudnie odbyła się specjalna konferencja prasowa, w której udział wziął Mariusz Stępiński.Twarz charytatywnej akcji pojawiła się przy Piłsudskiego, m.in. po to, by podać szczegóły odnośnie zestawu pamiątek, jakie będzie można wylicytować 2 września. „Mamy kilka fajnych koszulek. Ostatnio doszedł Neymar z podpisami zawodników PSG, Claudio Ranieri czy siostry Radwańskie. Pojawią się jeszcze koszulki Antoinea Griezmanna czy Gianluigiego Buffona. Także na pewno nie ma na co narzekać” – mówił Stępiński.

Na Widzewie będziemy świadkami zarówno wydarzenia muzycznego, jak i sportowego. „Powstanie scena, na której zagrają nasze gwiazdy. Sprawy dotyczącego meczu także nabierają tempa, z dnia na dzień kolejni zawodnicy potwierdzają swój przyjazd. Pozyskaliśmy też sponsora technicznego, którym została firma Givova” – powiedział napastnik Chievo Werona.

Kibice są ciekawi, kto pojawi się za miesiąc przy Piłsudskiego. „Większość nazwisk zależna jest od tego, czy piłkarze będą wtedy grali mecz ligowy. To będzie ostatnia kolejka przed przerwą na reprezentację i pytanie, kto zagra właśnie w niedzielę. Rozmawiałem wczoraj z Marcinem Robakiem i on wyraził chęć, ale właśnie pod warunkiem, że 2 września nie zagra o punkty” – wyjaśniał Stępiński. „Przyjadą m.in. Łukasz Surma, Dariusz Dudka, Patryk Lipski czy Michał Buchalik. Zaprosiłem też paru swoich znajomych z zagranicy, ale czekamy na ligowy terminarz” – dodał były piłkarz Widzewa.

Stępiński przedstawił także ramowy harmonogram wrześniowego eventu. „To impreza dla rodzin z dziećmi, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno fani piłki nożnej i muzyki. O 15:00 rozpocznie się mecz charytatywny, a o 18:30 koncert zespołu Video, a później Patrycji Markowskiej i Lady Pank. Kończymy o 21:30, rozpoczynając bal charytatywny” – dowiedzieliśmy się na dzisiejszej konferencji.

Akcja „Pomagamy od serca” organizowana będzie po raz czwarty. Po raz pierwszy w Łodzi. Na co liczą inicjatorzy? „Do tej pory efekty zbiórki były zawsze ponad nasze oczekiwania i liczę, że tak samo będzie w tym roku. Pomagamy Poli Kowalskiej, która potrzebuje lek o wartości 400 tysięcy złotych. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się ją wesprzeć. Zdecydowaliśmy się na konkretny cel i moim zdaniem jest to dobry kierunek” – zakończył Mariusz Stępiński.


Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
5 lat temu

Zapraszamy do nabywania biletów :-) https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0858

1
0
Would love your thoughts, please comment.x