Marek Wasiluk na zgrupowaniu w Uniejowie
21 stycznia 2014, 19:00 | Autor: JuraDo przebywających na zgrupowaniu w Uniejowie piłkarzy Widzewa dosłownie przed chwilą dołączył grający na pozycji środkowego obrońcy, 26-letni Marek Wasiluk.
Piłkarz rozwiązał swój kontrakt z Cracovią, w barwach której grał przeciwko Widzewowi jeszcze w sobotnim sparingu. Wasiluk jest stoperem, wychowankiem Jagiellonii Białystok, w barwach której zadebiutował w Ekstraklasie. Oprócz białostockiego klubu reprezentował też barwy Cracovii i Śląska Wrocław, z którym zdobył Mistrzostwo Polski w sezonie 2011/12. W sumie w Ekstraklasie ma na koncie 94 mecze, w których zdobył 5 bramek. O tym, czy w barwach Widzewa zobaczymy go już jutro w sparingu z Pogonią Siedlce (początek o g. 15.00 na stadionie w Uniejowie), zdaniem trenera Artura Skowronka zdecyduje przedpołudniowy rozruch.
Foto: widzew.pl








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska