Mecz z Galatasarayem w kolejnym odcinku RETROnsmisji

17 kwietnia 2020, 16:38 | Autor:

Po wielkanocnej przerwie, na antenę Widzew TV wraca cykl RETROnsmisja. Już jutro, w jego kolejnym odcinku, przypomniany zostanie mecz piłkarzy Widzewa z tureckim Galatasarayem w sezonie 1985/1986.

Łodzianie, prowadzeni wówczas przez Bronisława Waligórę, w pierwszym meczu pierwszej rundy Pucharu Zdobywców Pucharów, przegrali w Stambule 0:1. Aby awansować, na własnym terenie musieli więc odrobić straty z nawiązką. Czy im się to udało, przekonamy się już w sobotę.

Tak jak w poprzednich dwóch odcinkach cyklu, oprócz pokazania samego spotkania, głos oddany zostanie również bohaterom boiskowych wydarzeń. Jak czytamy na widzew.com, w trakcie programu opowiedzą o nich między innymi Wiesław Cisek, Krzysztof Kamiński czy Wiesław Wraga.

Początek transmisji jutro, o godzinie 18:00, na kanale klubowej telewizji Widzew TV.

Michi

Bez sensu odgrzewać Naszą porażkę w dwumeczu… Skoto tak, to dajcie teraz 0:9 na Stadionie Lesnym…

Monis
Odpowiedź do  Michi

Udawajmy ze nasza historia sklada sie z samych zwyciestw…ile razy mozna ogladac mecze z Legia?Sa ludzie ktorzy obejzeliby chetnie stare mecze,niewazne czy przegrane czy wygrane.Jeszcze jedno.W tym meczu bylo tyle sytuacji godnych zapamietania,ze warto obejzec chocby pierwsza minute.Nie mowiac o udanej akcji pana porzadkowego.Ale po co to ogladac.Lepiej puscic oprawe z xxxx

Krzysztofpiastòw

Ja bym obejrzał derby na ujni 3-3, Cracovia 7-0 u nas Legia na Łazienkowskiej 5-3.

Tomek 66

Najchętniej obejrzałbym szalony mecz z Rapidem Wiedeń 5:3. Akcja Wragi, słynny karny Panenki. Mecz z Galatasaray był wkurzający i wyszedłem z niego sfrustrowany. Frajerski gol dla Turków i niewykorzystany karny Włodka ustawił cały mecz mimo naszej dużej przewagi i dwóch goli. Ale stare czasy miło powspominać mimo odpadnięcia już w I rundzie. Mecz z St. Etienne 2:1, a przede wszystkim Juve z 1980r. 3:1, te mecze miłoby obejrzeć.