Mecz z Olimpią w sobotę. Ale czy z kibicami?

8 listopada 2018, 11:03 | Autor:

Nie udało się doprowadzić przez policję do zmiany terminu meczu Olimpii z Widzewem. Spotkanie na 99% odbędzie się zgodnie z pierwotnym planem, czyli w sobotę. Wobec tego mundurowi szukają możliwości zabezpieczenia go.

Problemy kadrowe w policji wynikają z masowego przejścia funkcjonariuszy na zwolnienia lekarskie, co ma być elementem ogólnopolskiego strajku. Dlatego pod znakiem zapytania stanęły ligowe rozgrywki, lecz w przypadku meczu Widzewa, nikt nie ugiął się pod presją. Nie wiadomo jednak, czy nie zostanie zastosowany inny środek ułatwiający pracę prewencji.

Chodzi o naciski na wojewodów, by ci zakazywali rozgrywania meczów z udziałem kibiców. W niektórych przypadkach takie decyzje już wydano. Dotyczą one co prawda uniemożliwienia pojawienia się na stadionie tylko grup gości, ale nieoficjalnie usłyszeliśmy, że w przypadku Elbląga istnieje próba całkowitego wykluczenia widzów z trybun.

Policja obawia się, że mimo oficjalnego zamknięcia sektora dla przyjezdnych, kibice Widzewa i tak pojawią się na obiekcie Olimpii, tak jak miało to miejsce podczas starcia w Grudziądzu, gdzie formalnie łodzian obowiązywał zakaz wyjazdowy.

9
Dodaj komentarz

6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tangur

Katastrofa. Jak żyć w tym antyludzkim państwie

Andrzej

Skoro policja nie potrafi zabezpieczyć takiego meczu to pozwalniac ich w pizdu. Co za paranoja . Policja chce zepsuć nam takie święto!

tado

Polska to super kraj i ludzie jakich nie znajdzie sie na swiecie ( zwlaszcza kibice Widzewa ) problem w tym ze zad jest do dupy

TWRTS

Zad?! Matko boska! Chyba, że chodziło Ci o dupę? :) Ale myślę że jednak o nasz wspaniały rząd;)

Adrian

Teraz ma rozkmine życia ;)

Tado marsz do przedszkola, zad nie jest do dupy, zadek to też dupa a do dupy jest papier toaletowy. Rząd a zad to taka spora różnica ale w przedszkolu powinni Ci to wyjaśnić

Ghj

Państwo teoretyczne

KibolOE

Olimpia z Widzewem się nie lubią, ale połączmy siły i zacznijmy atakować psy!!!!!!!

KibolOE

OLimpia z Widzewem się nie lubią, ale połączmy siły przeciwko policji!!!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress