Mecz z Orłem o fotel lidera!

7 maja 2016, 19:13 | Autor:

łzpn

Sobotnie wyniki ułożyły się niezwykle pomyślnie dla drużyny Widzewa. Cała trójka, która walczy z łodzianami o awans do III ligi, przegrała dziś swoje mecze. Największą niespodziankę sprawił lider z Paradyża, który uległ będącemu w gazie Włókniarzowi.

Goście z Zelowa musieli jednak gonić wynik, bo do przerwy 1:o prowadzili miejscowi. Po zmianie stron do głosu doszli jednak gracze Włókniarza. Strzelili dwie bramki i dopisali sobie trzy punkty w czwartym kolejnym spotkaniu!

Dobre wieści napłynęły także ze Strykowa. Zjednoczeni podejmowali imiennika z Bełchatowa i wygrali 2:1! Strykowianie prowadzili już do przerwy, ale w drugiej połowie dał o sobie znać bramkostrzelny Kamil Kowalczyk. Gospodarze zdołali jednak wyjść na prowadzenie. Nie mniej emocji było także w Rzgowie, gdzie Zawisza również 2:1 pokonał rezerwy GKS-u. Bełchatowianie prowadzili 1:0, ale po gwizdku zapraszającym zespoły do szatni był remis. Po przerwie skuteczniejsi byli gracze Zawiszy.

Dzięki powyższym rezultatom niedzielny mecz Widzewa z Orłem Nieborów nabiera jeszcze większego smaczku. Jeśli łodzianie wygrają, po raz pierwszy w sezonie awansują na pozycję lidera IV ligi!