TMRF wygrał w Piątkowisku!

7 maja 2016, 19:44 | Autor:

TMRF

Do juniorów Widzewa dopasowali się dzisiaj gracze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego. Kibicowski zespół 3:0 pokonał na wyjeździe Orła Piątkowisko i teoretycznie nadal liczy się w walce o awans!

Widzewiacy na przerwę schodzili ze skromnym prowadzeniem. Gola na 1:0 zdobył w 15. minucie spotkania Adrian Bąkowicz. W drugiej połowie TMRF nie zamierzał oddać pola i wypuścić zwycięstwa z rąk. Dla pewności strzelał więc kolejne bramki. W 60. minucie drugie trafienie zanotował Bąkowicz, a w końcówce wynik ustalił Marcin Dobrosiński.

Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie TMRF utrzymał piąta lokatę w tabeli, ale do liderujące Polonii Andrzejów (wygrała dziś 3:1), nadal tarci 10 punktów. Do końca rozgrywek jeszcze pięć kolejek. Nikt w zespole nie traci nadziei!

Orzeł Piątkowisko – TMRF Widzew Łódź 0:3 (0:1)
15′, 60′ Bąkowicz, 82′ Dobrosiński