Mecze I ligi tylko w pakiecie

1 września 2021, 12:25 | Autor:

Dziś oficjalnie wystartował Polsat Box Go, który zastąpił dotychczas działającą platformę ipla.tv. W związku z tym, zmieniły się również zasady dostępu do meczów I ligi. Ich wykupienie będzie możliwe tylko w pakiecie, przynajmniej na terytorium Polski.

Jak czytamy na 1liga.org (więcej TUTAJ), wszystkie pierwszoligowe spotkania włączone zostały do pakietu Polsat Box Go Sport, którego miesięczny koszt wynosi 40 złotych (po zakończeniu promocji cena wzrośnie do 50 złotych). W jego ramach, oferowany jest również dostęp do innych wydarzeń: Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Serie A, La Ligi czy Ligue 1.

Niestety, w związku z tym wyłączona została możliwość zakupu transmisji z pojedynczego meczu I ligi, tak jak miało to miejsce jeszcze na początku tego sezonu. Wyjątek zrobiono jedynie dla ludzi mieszkających poza granicami Polski, którzy nadal mogą to robić na dawnych zasadach, mogą również zakupić pakiet dedykowany wyłącznie tym rozgrywkom.

Trzy pojedynki w kolejce nadal będą transmitowane w Polsacie, jednak aby zyskać dostęp do pozostałych (w tym niedzielnego z Odrą Opole), trzeba będzie albo wykupić pakiet (można to zrobić TUTAJ – przy użyciu tego linku część środków trafi do Widzewa), albo nabyć pojedynczą transmisję korzystając z programu zmieniającego IP na zagraniczne.

Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
54
0
Would love your thoughts, please comment.x