Zalepa trenuje z rezerwami Widzewa

1 września 2021, 21:30 | Autor:

Od poniedziałku piłkarze rezerw Widzewa Łódź przygotowują się do niedzielnego meczu IV ligi z LKS Kwiatkowice. W zajęciach bierze udział bardzo ciekawa postać. To występujący swego czasu w pierwszym zespole czerwono-biało-czerwonych Sebastian Zalepa.

Choć obrońca reprezentował łódzkie barwy jedynie przez pół roku w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011, jest ulubieńcem sporej grupy kibiców, którzy wielokrotnie domagali się ponownego sprowadzenia go na al. Piłsudskiego. Finalnie do takiego ruchu nie doszło, a defensor grał między innymi w Stali Mielec, Stali Stalowa Wola, Resovii czy GKS Bełchatów. Z tego ostatniego klubu odszedł z końcem czerwca i od tego czasu pozostaje bez zatrudnienia.

Latem Zalepa ćwiczył z jednym z czwartoligowców, zaś teraz – o czym napisał na Twitterze Dominik Pasternak z portalu podkarpacielive.pl – pracuje z rezerwami Widzewa. Czy to zatem oznacza, że 31-latek wzmocni drugi zespół? Jak dowiedział się WTM, raczej nie, bo treningi mają tylko gościnny charakter, ale oczywiście niczego nie można wykluczyć.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x