Michał Probierz zastąpił Radosława Mroczkowskiego!
1 kwietnia 2013, 10:58 | Autor: RyanJak przed momentem udało się dowiedzieć serwisowi WidzewToMy, Radosław Mroczkowski nie jest już trenerem Widzewa. Łódzką jedenastkę, wczoraj wieczorem, objął mieszkający w „mieście włókniarzy” Michał Probierz. Powodem dymisji jest kiepska postawa zespołu na starcie rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy.
Probierz pracował już jako szkoleniowiec przy Piłsudskiego. W sezonie 2006/2007 awansował z Widzewem do Ekstraklasy. Później prowadził m.in. ŁKS (czym mocno podpadł kibicom RTS), a także Wisłę Kraków, czy grecki Aris Saloniki. Ostatnio pracował w bełchatowskim GKS, skąd odszedł pod koniec ubiegłego roku.
Z drużyną ma się spotkać na pierwszym, poświątecznym treningu. Wtedy też zostanie przedstawiony mediom na konferencji prasowej.







Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Cracovia
Wisła Płock
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Korona Kielce
Radomiak Radom
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska