Milos już zdrowy, Nunes musi poczekać

8 marca 2023, 12:54 | Autor:

Jak już informowaliśmy, piłkarze Widzewa rozpoczną przygotowania do meczu z Wisłą Płock dopiero w środę. Jak wynika z przedstawionego raportu medycznego, nie wszyscy będą jednak mogli wziąć udział w treningu.

Oficjalna witryna opublikowała wieści na temat stanu zdrowia zawodników Janusza Niedźwiedzia. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że szanse na powrót do gry w przypadku Fabio Nunesa w zasadzie nie istnieją. Portugalczyk przechodzi indywidualną rehabilitację, a dalsze informacje mają być znane na początku przyszłego tygodnia. Wtedy zaplanowano konsultację medyczną, która ma określić termin powrotu Nunesa do zajęć. Z powodu urazu ostatnio niedostępny był także Mateusz Kempski, który ma trenować indywidualnie.

Dobra wiadomość dotyczy Mato Milosa. Chorwacki wahadłowy jest spodziewany na dzisiejszym treningu, więc można przypuszczać, że będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na poniedziałkowy mecz w Płocku. Podobnie, jak wszyscy pozostali widzewiacy. Nikt nie narzeka bowiem na kontuzję po spotkaniu z Wartą Poznań.

Więcej na temat mikrocyklu przygotowującego drużynę do pojedynku z Wisłą znajdziecie TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
OdZawszeWidzewiak
1 rok temu

Dobrze że Milos wraca na wahadło, bo Terpilowski, raz że forma cienka, dwa że słabo ogarnia tą pozycję.

digitalqwerty
Odpowiedź do  OdZawszeWidzewiak
1 rok temu

Terpiłowski forma cienka? To pewnie dlatego go nominowali do nagrody młodzieżowca lutego w EX.. To, że go Janusz wsadził na minę ustawiając go na wahadle, na którym nigdy nie grał w Widzewie, nie znaczy, że jest w słabej formie.

OdZawszeWidzewiak
Odpowiedź do  digitalqwerty
1 rok temu

On ma wyraźny zjazd formy i nie chodzi tu o jeden mecz na wahadle

West
Odpowiedź do  digitalqwerty
1 rok temu

Terpiłowski to przeciętny zawodnik – po sezonie żegnamy go beż żalu bo kończy mu się status młodzieżowca – Karasek jest trzy razy lepszym zawodnikiem na tę pozycję i …nie gra unas – jak to wytłumaczyć – bo na pewno tłumaczenie prezesa ,że interesy klubu są zabezpieczone – to jest śmiech przez łzy – Karasek powinien być u nas młodzieżowcem w przyszłym sezonie – a jeśli tak nie będzie to – to trener i Dróżdż powinni się z tego wytłumaczyć – bo to jest działanie na szkodę klubu I promowanie prywaty tych panów – bo jeden chciał Terpiła – drugi Sypka… Czytaj więcej »

mikrocykl
1 rok temu

Prawie wszyscy zdrowi to dobre wieści przed kolejnym spotkaniem za trzy punkty. Wisła Płock po 6 kolejkach miała 16 punktów w następnych 16 meczach zdobyła ich tylko 12. Dla mnie Płock to jeden z poważniejszych kandydatów do spadku. Jeśli chodzi o strzelone bramki to jesteśmy na 7 miejscu dzisiaj. Trzeba ćwiczyć wykończenie akcji, może sztab powinien przygotować film ze wszystkich niewykorzystanych sytuacji przez Widzew, po to żeby zawodnicy mieli jeszcze wiekszą świadomość co można zrobić lepiej. Myślę że Widzew stać na wygraną w Płocku która jest bardzo potrzebna przed dużo trudniejszym spotkaniem z Lechem Poznań.

1FCWT
Odpowiedź do  mikrocykl
1 rok temu

Płock jest takim kandydatem do spadku jak my na mistrza ogarnij się

Gekoon
1 rok temu

Trzymaj się Niuniek!!!! Jesteśmy z Tobą !!! :)

Mar
1 rok temu

Któremu piłkarzowi urodziło się niedawno dziecko? Był tu artykuł, ale nie mogę znaleźć…(Nunes?)

Sławek
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Mato Milos jakiś miesiąc temu.

krzysiek
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Milosowi

Kibic
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Nie pisz głośno o tym, bo podobno żona jeszcze nie wie

Mar
Odpowiedź do  Kibic
1 rok temu

Żona może nie wie, ale wiedzą wtajemniczeni, że to z nim spine miał prezio o czym informował pokrętnie na Twitterze. Miał kontuzje i chciał odwiedzić rodzinę…układanka pasuje…tak prawnik dyplomata zachował w tajemnicy, to co w szatni…

defensywny napastnik
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Milos

Grzechu RTS
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Milosowi

Pieko
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Mato Milos

Robert
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Wójcickiemu

Robert
1 rok temu

Szkoda, że przedłuża się kontuzja Fabio Nunesa. On naprawdę b. dużo daje indywidualnymi umiejętnościami. Od kontuzji z meczu z Cracovią chłopa więcej nie ma niż jest.

West
1 rok temu

Zamiast Terpiła powinien u nas grać Karasek – I ciężko się dziwić ,że nie chce grać w Widzewie skoro byłby u nas co najwyżej 4 wyborem – bo przecież Terpił musi grać – potem jest Sypek człowiek prezesa Dróżdża – I jeszcze ściągnięty nie wiadomo po co Zjawa ? – ktoś powinien być pociągnięty do odpowiedzialności odnośnie sytuacji z Karaskiem – I promowaniem prywatnych interesów kosztem klubu – bo tłumaczenie prezesa ,że finanse klubu zostały zabezpieczone w przypadku transferu Karaska – to bardzo słabe tłumaczenie – bo straciliśmy wartościowego młodzieżowca – na którym klub mógł zarobić – a tak ogrywany… Czytaj więcej »

18
0
Would love your thoughts, please comment.x