Mobilizacja kibiców Jagiellonii na piątkowy mecz
3 sierpnia 2023, 09:00 | Autor: Bercik
Mimo niekorzystnego terminu spotkania, kibice Jagiellonii Białystok mocno mobilizują się na piątkowe spotkanie z Widzewem. W sektorze gości zapowiadany jest komplet fanów Widzewa, co mocno nakręca białostoczan.
Jak sami podkreślają fanatycy „Jagi”, mecz odbędzie się nie tylko na boisku, ale też na trybunach. Każdy kibic Jagiellonii ma obowiązek stawić się na meczu w barwach – z koszulką i szalikiem. Mocno mobilizują się również fan-cluby drużyny z województwa podlaskiego.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Na wszystkie nasze wyjazdy sie kluby przeciwnika mobilizuja !
TO jest własnie magia Widzewa!
Może po prostu czują 3 punkty z Widzewem utworzonym przez Stamirowskiego.
Podobno Andrzej z Gienkiem i Jastrzębiem będą
a drugi syn za Widzewem!
I Zenek Martyniuk z żoną i synem !!!
Hej czy wie ktoś może kiedy będzie dostawa do OFI Widzew???
Coś o początku sierpnia wspominali. Dzwoń do sklepu …. może coś wiedzą.
Czytając coś takiego jestem dumny ze starszych pokoleń, że tak tak potrafili zarazić kibicowaniem swoje dzieci, bliskich czy młodszych znajomych. Tak wiele lat bez żadnego sukcesu, tułaczki po niższych ligach, a mimo to dalej należymy do kibicowskiej elity w Polsce. Ba, wręcz wróciliśmy silniejsi i „moc w tej słabości się doskonaliła” :) mam 26 lat, na pierwszy mecz poszedłem w 2007 zaczynajac kibicowanie od porażki z Legią, pamiętam degrengoladę gdy jeździło się do Byczyny, a największe sukcesy jakie pamiętam to… awanse z 1 ligi, ale i tak czuję niesamowitą dumę. Widzew ma po prostu coś magicznego w sobie i mało… Czytaj więcej »
Bo to… Kibice noszą w sercu Widzew, a nie włodarze Klubu ani właściciel i to Oni są dumą Widzewa! Ci drudzy owszem noszą Widzew… ale w portfelach… Gdyby nosili w sercu, jak deklarują, dawno już… przerzuciliby się przysłowiowym groszem i wysupłaliby kasę na prawdziwe transfery typu Pawłowski. Być może nawet ugralibyśmy już coś więcej niż 12. miejsce w słabej eklapie, kto wie?
Niestety jak dotąd ani razu się nie przerzucili i boję się, że w najbliższym czasie… nadal się nie przerzucą, chcąc wygrać coś w piłce tańszym kosztem. A jak wiadomo, tak się przecież nie da… Taka smutna prawda, pozdrawiam!
Chwała,dałbym 40 plusów.,ale coś nie wchodzą.I właśnie tacy ludzie jak Ty są potrzebni
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1603353%2Ckoktajle-molotowa-na-wiadukcie-kolejowym-w-poznanskim-antoninku.html