Murapol opuszcza Podbeskidzie
23 maja 2017, 17:32 | Autor: RyanŁączona z Widzewem firma Murapol rozstaje się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, które sponsoruje od kilku lat. Dziś lokalne media poinformowały, że deweloper zamierza sprzedać 35% akcji bielskiego klubu, co może świadczyć o przyspieszeniu rozmów z łodzianami.
W tej chwili Muarpol jest sponsorem klubu z al. Piłsudskiego, ale posiada również udziały w Podbeskidziu. Jeśli zamierza inwestować w RTS, musi wcześniej zakończyć współpracę z „Góralami”. Inaczej istniałoby ryzyko, że ktoś zarzuci firmie konflikt interesów.
Póki co negocjacje na linii Widzew – Murapol pochodzą jedynie z nieoficjalnych doniesień. Klub nie komentuje tych informacji. W opublikowanym w piątek komunikacie zarząd poinformował jedynie, że podjął uchwałę precyzującą warunki współpracy z przyszłym inwestorem. Ruch dewelopera, jaki ma nastąpić w Bielsku-Białej, zapowiada serwis bielsko.biala.pl.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Widzew Łódź
GKS Katowice
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska