„Naprzód piłkarze” rozpocznie środowy mecz ze Skrą

30 maja 2020, 20:30 | Autor:

Kibice Widzewa nie będą mogli zasiąść na trybunach podczas środowego meczu ze Skrą Częstochowa. Łódzki klub postanowił jednak umożliwić fanom wyrażenie swojego wsparcia dla podopiecznych Marcina Kaczmarka w sposób… wirtualny.

Jak czytamy na widzew.com, przy al. Piłsudskiego rozpoczęli akcję pod nazwą „Łączy nas Widzew”. Na czym polega? Każdy chętny będzie mógł wgrać do systemu swoje zdjęcie oraz nagrać własną wersję piosenki „Naprzód piłkarze”. Fotografie fanów pojawią się na telebimach w trakcie spotkania ze Skrą, z kolei doping zostanie puszczony z głośników wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra.

To nie koniec, bo każdy fan, który zdecyduje się na wzięcie udziału w akcji, otrzyma pamiątkowy bilet z meczu z częstochowianami, potwierdzający jego wirtualne uczestnictwo w nim. Więcej szczegółów na temat inicjatywy można znaleźć TUTAJ, z kolei wysyłać zdjęcia oraz nagrania można W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bobek1910
4 lat temu

A czy juz wiadomo co klub zamierza zrobić przez te 4 mecze od 19 czerwca jak to podzielić czy ta sama grupa będzeie zawsze na czterech meczach czy też co mecz inna liczba kibiców po 4500 ?

kosa76
4 lat temu

Istnieje nieznany problem z połączeniem między Cloudflare a pierwotnym serwerem WWW. W rezultacie strona internetowa nie może zostać wyświetlona.
wam tez widzew.com nie działa ?

Wiesiek z Wiśniowej Góry
4 lat temu

Mam nadzieję że teraz klub pokaże tak jak pokazują kibice….

RTS-1983i
4 lat temu

Naprzód piłkarze, Dzisiaj ambicja Wam każe, Grać na całego I walczyć do upadłego, Bramki zdobywać, I wszystkie mecze wygrywać.

A później konieczne podrzucić na głośniki pozdrowienia dla sąsiadek i ległej

MarioII
4 lat temu

Kamil! Poszukuję artykułu po sptokaniu w SERCU ŁODZI w dn 30.01.2020.Pilne i bardzo ważne!Chodzi o spotkanie z m.in.Martyną Pajączek,Andrzejem Gręboszem i innymi działaczami Widzewa w ramach programu Piłsudskiego 138,który nie był emitowany w Widzew TV.

MarioII
Odpowiedź do  Kamil
4 lat temu

W Pubie W Sercu Łodzi W ramach Piłsudskiego 138 Widzew TV ,który jednak nie był w Widzew TV.Wyjaśniłem dalej w poprzednim wpisie.

MarioII
Odpowiedź do  Kamil
4 lat temu

o to chodziło! WIELKIE WIDZEWSKIE DZIĘKI!

Piotrek
4 lat temu

Do 3 można wysyłać czy jakoś wcześniej kończy się możliwość?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x