W Widzewie i Skrze wszyscy zdrowi. Można grać!

30 maja 2020, 16:37 | Autor:

Świetne wieści przekazała oficjalna witryna klubowa widzew.com. Wszystkie wyniki testów na koronawirusa w zespole Widzewa okazały się negatywne, a więc nie ma przeciwwskazań, by w środę wznowić ligowe zmagania! Podobnie jest w Skrze Częstochowa.

Przypomnijmy, że w czwartkowy poranek pięćdziesiąt wytypowanych osób – piłkarze, trenerzy oraz wybrani pracownicy klubu – przeszli testy przesiewowe na obecność przeciwciał przeciwko koronawirusowi. Ci, których wyniki budziły wątpliwości, kolejnego dnia poddani zostali też badaniom genetycznym. Całe szczęście, wszystkie okazały się negatywne.

Widzewiacy mogą zatem w komplecie kontynuować przygotowania do meczu ze Skrą. Co ważne, tak samo wygląda sytuacja w klubie z Częstochowy, który również poinformował, że wszyscy z listy „pięćdziesięciu” są zdrowi. Z całą pewnością można zatem stwierdzić, że środowy mecz w „Sercu Łodzi” dojdzie do skutku!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Emigracja Widzew
4 lat temu

No to zaczynamy Panowie. Tylko zwyciestwo. Cieszy wysoka i stabilna forma klubiku z Polesia
TYLKO WIDZEW RTS

Kris1910
4 lat temu

No to WIDZEW idziemy po awans. Dobrze by było żeby zmontowany został doping na 90 minut i puszczany z głośników aby niosło piłkarzy i czuli naszą obecność dopóki nie wrócimy na trybuny. RAZEM PO AWANS RTS

Andrzej S.
4 lat temu

Ale czy to znaczy,że nikt w zespole nie przechorował wirusa?
Bo te testy wykrywają przeciwciała,a te ma tak osoba chora,jak i ta która już wyzdrowiała,czyli ma problem z głowy

4
0
Would love your thoughts, please comment.x