Ostatnia prosta przed wznowieniem rozgrywek

29 maja 2020, 19:18 | Autor:

Po wolnym piątku, w sobotnie przedpołudnie piłkarze Widzewa rozpoczną ostatni mikrocykl treningowy przed środowym meczem ze Skrą Częstochowa. Podopieczni Marcina Kaczmarka ćwiczyć będą do wtorku włącznie.

Widzewiacy mają za sobą bardzo intensywny tydzień treningów, który rozpoczął się w zeszłą sobotę i trwał aż do czwartku. Najważniejszym dniem była środa, gdy zawodnicy lidera II ligi wyszli na murawę „Serca Łodzi”, gdzie wzięli udział w grze wewnętrznej. Sparing zakończył się zwycięstwem pierwszej jedenastki 2:0, a dwa gole zdobył dla niej Marcin Robak.

Niestety, ostatnie dni nie obeszły się bez urazów. W weekend indywidualnie trenował Daniel Mąka, a w poniedziałek Adam Radwański. W ich przypadku nie było to jednak nic poważnego, ale już Mateusz Malec oraz Marcel Pięczek będą musieli pauzować. Obaj nie zagrają przez najbliższe dwa do trzech tygodni, przegapią więc pierwszą kolejkę po przerwie. Miejmy nadzieję, że to koniec osłabień.

Jutro przygotowania do restartu rozgrywek wkraczają na ostatnią prostą. Piłkarze Widzewa ćwiczyć będą w sobotę, niedzielę, poniedziałek i wtorek. W środę odbędzie się spotkanie ze Skrą, ale po nim łodzianie nie będą mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek, bo już trzy dni później wyruszą w podróż na niedzielny mecz ze Stalą Rzeszów. Nieco luźniejszy będzie dopiero kolejny tydzień.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x