„Wiślacka Wyprawa Rowerem” zawita na Widzew

29 maja 2020, 13:58 | Autor:

W najbliższą środę, zanim piłkarze Widzewa wybiegną na mecz ze Skrą Częstochowa, do „Serca Łodzi” zawita wyjątkowy gość – Sambor z Krzeszowic. To pomysłodawca akcji charytatywnej „Wiślacka Wyprawa Rowerem”.

Sambor lada dzień wyruszy w 1300-kilometrową podróż rowerową po klubach, których kibice pozostają w dobrych relacjach z fanami „Białej Gwiazdy”. Podczas swoich wizyt otrzyma gadżety, a te następnie zostaną poddane licytacji. Wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na leczenie Sandry z Kalisza, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. To nie pierwsza taka inicjatywa – wcześniej w ten sposób udało się pomóc również czterem innym chorym dzieciom!

Jednym z punktów na mapie wyprawy Sambora będzie Łódź, do której dotrze on w najbliższą środę. Z tego względu, w akcję zaangażował się też Widzew. Jak czytamy na oficjalnej witrynie klubowej, przedstawiciele czerwono-biało-czerwonych przekażą na ręce kibica Wisły koszulkę meczową z oryginalnymi autografami całej drużyny. W najbliższym czasie trafi ona na licytację.

Więcej na temat „Wiślackiej Wyprawy Rowerem” przeczytać można TUTAJ.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Prochownik Jr
4 lat temu

Sandra czy Kacperek bo sie gubie?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x