Nie bój się zmiany na lepsze

21 grudnia 2018, 09:48 | Autor:

Wobec pojawiających się komentarzy próbujących włączyć środowisko kibiców Widzewa Łódź w pozaformalną i pozamerytoryczną dyskusję nt. zmian w naszym klubie pragniemy poinformować, że:

  1. W tej chwili ŻADNA z wymienianych w przestrzeni publicznej lub poza nią osób, kandydatów do objęcia funkcji prezesa zarządu Widzewa, nie jest kandydatem wskazanym przez środowisko kibiców, nie ma naszego jednoznacznego poparcia, czy też została przez nas ostatecznie zdyskwalifikowana. Jednocześnie nie jest też prawdą, że którakolwiek z osób zasiadających w obecnych władzach klubu uzyskała od nas kiedykolwiek takie poparcie. Zapewniamy, że we właściwej chwili, zgodnie z przyjętą procedurą wyboru prezesa, oddamy poprzez swoich przedstawicieli w RTS Widzew głos na możliwie najlepszego kandydata z grona rekomendowanych.
  2. Planowane zmiany zarówno w strukturze organizacyjnej, jak i we władzach Klubu, mają nasze całkowite poparcie. W naszej ocenie są niezbędne, jeśli Widzew ma się dalej rozwijać i w konsekwencji powrócić na należne mu miejsce, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Jednocześnie chcemy zaapelować, aby w czasie tych odpowiedzialnych i niełatwych dla Widzewa zmian nie wikłać środowiska kibiców w pozamerytoryczne spory, „polityczne” dywagacje, sugestie o wygórowanych ambicjach kibiców w zakresie zarządzania klubem. Efekt szybkiej odbudowy Widzewa to wynik ogromnego wysiłku całej widzewskiej społeczności, wszystkich kibiców Widzewa. Sukces frekwencyjny, który w konsekwencji przełożył się na klubowy budżet, to nie zasługa jednej czy nawet kilku osób, ale całego środowiska. Mamy ogromne poczucie dumy z takiego osiągnięcia i jest naszą ambicją, aby kolejne kroki realizowane były z poszanowaniem tego sposobu działania.

Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
OSK Tylko Widzew
Grupy kibicowskie

19
Dodaj komentarz

3 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robert

Panie Klementowski mniej Pan odrobine honoru , odejdź i przestań mieszać.
Mówisz ze nie chcesz a zakulisowo robisz wszystko z puchalskim by zostać .
Dramat i żenada .
Pan Prezes powinien podać się do dymisji najdalej 5 minut po meczu w Ostródzie !!!

Ludzi Honoru jak na lekarstwo w tych czasach

TP123

Jprld, co ja czytam

rafal

Robert.miej honor i nie wpisuj sie wiecej.

zirytowany

Albo debil, albo bialy śmieć spod wiaty.

tdansk

panu „Robertowi” wydaje się że zasieje ferment, sprowokuje i będzie się dobrze bawił. Życzmy mu wielu niezapomnianych chwil na białej trybunie w asyście chechlańskiego wrzasku :)

Tomasz

Skąd się takie jełopy biorą?

Luki

Spod dworca Łódź Kaliska

Rafalski

Robert to chory psychicznie człowiek albo troll zza torów, innej opcji nie ma.

Maniek79ru

A Ty powinieneś odłączyć Internet na zawsze maks 5 minut po wpisie

rafal

wstyd mi ze jestes czlowiekiem

merrid

Dziękuję Kibicom za oświadczenie! Co by nie było, abstrahując od wszystkich sytuacji koniec końców musimy trzymać się razem i na zewnątrz musimy być jednością. Super podejście! TYLKO WIDZEW!

Tom87

Myślę, że do niektórych i tak to nie trafi bo żyją w swoim świecie. Według nich klubem rządzą nieudacznicy, do tego przejmują go „kibole” i ogólnie wszystko jest do dupy.

TP123

Bardzo Dobry komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress