Nowa ankieta we współpracy z TV Toya
5 maja 2015, 13:45 | Autor: RyanZakończyliśmy już ankietę, w której wybieraliście potencjalnie największe zimowe wzmocnienie w składzie Widzewa. Wkrótce opublikujemy jej wyniki, wraz z naszym redakcyjnym komentarzem. Tymczasem zapraszamy Was już do udziału w nowej, bardzo istotnej sondzie.
Tym razem nasze pytanie kierujemy nie tylko do kibiców Widzewa, ale wszystkich łodzian. Jak wiadomo, od pewnego czasu nasze środowisko czyni starania o doprowadzenie do powstania po wschodniej stronie Łodzi ośrodka piłkarskiego, z którego mogliby korzystać wszyscy mieszkańcy tej części miasta. Podpisy pod apelem do Prezydent Hanny Zdanowskiej zbierał ostatnio Radny Rafał Markwant, teraz czas na kontynuację tej sprawy. Zainteresowali się nią m.in. łódzcy dziennikarze, jutrzejszy program „Piłka meczowa” będzie w całości poświęcony właśnie sprawom związanym ze szkoleniem młodzieży i ośrodkami treningowymi.
Na antenie TV Toya zostaną wyemitowane jutro wstępne wyniki zapowiadanej przez nas ankiety. Miejmy nadzieję, że zarówno kibice Widzewa, jak i mieszkańcy wschodniej strony Łodzi oddadzą do środy, do południa wiele głosów, by uświadomić rządzącym potrzebę uruchomienia takiej inwestycji. Głos oddać można po prawej stronie naszej witryny, nad działem „Ostatni mecz”. Zapraszamy!





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska