Nowy ośrodek Młodego Widzewa już niebawem
24 września 2023, 10:55 | Autor: Bercik
We wrześniu 2020 roku zainaugurowany został projekt pod nazwą Młody Widzew. Do istniejących już dwunastu ośrodków niebawem dołączy kolejny – poinformowała oficjalna strona widzew.com.
Do grona ośrodków Młodego Widzewa dołączy kolejny, zlokalizowany w gminie Brójce. Treningi prowadzone będą na boisku w Bukowcu dla dzieci z roczników 2013-2019. Nie będzie prowadzona selekcja – do widzewskiej rodziny będzie mógł dołączyć każdy spełniający warunek wieku.
Aby zapisać dziecko do oficjalnej szkółki Widzewa Łódź w Gminie Brójce, wystarczy wypełnić powyższy formularz. Pierwszy trening zaplanowano na poniedziałek, 2 października. W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 502-468-724 (Wojciech Pawłowski) lub adresem e-mail [email protected].





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Projekt czysto biznesowy… Akademia i tak bierze gotowy produkt w postaci zawodników innych klubów, efekt pracy innych trenerów. A zawodnicy MW jak skończą 11 lat muszą szukać nowych klubów , bo Widzew nie ma dla nich nic do zaoferowania…
Prawda, prawda po stokroć prawda. Czego nie zrobi sie dla herbu. Trenerzy bez doświadczenia, bez wiedzy. Od razu wybierać kluby lokalne, jak syn będzie dobry to się akademia zgłosi. W myśl hasła „Akademie nie szkolą, biorą gotowy produkt piłkarski”. Kto wcześniej to zrozumie ten uniknie rozczarowań.
Dokładnie. Mam znajomych, którzy przerabiali temat.
Potwierdzam, znam temat, lepiej zapisać syna od razu do jakiegoś klubu na terenie Łodzi lub okolic, jak będzie wybitny to Widzew sam go znajdzie.
Możecie rozwinąć w czym tkwi problem? Za jakiś czas będę się rozglądał w temacie i chciałbym znać realia
Zwyczajnie. Coś jak w programach typu „talent show” – przemielić i wypluć! W Widzewie, jak i w ogóle w Polsce, nie ma cierpliwości i nastawienia na uczenie gry w piłkę nożną. Mamy samych selekcjonerów. Prawdziwych trenerów od młodzieży nie ma. W Akademii Widzewa na pewno.
Jak dzieciak nie będzie wybitny to przygodę z Widzewem zakończy w wieku 11 lat. Najważniejsze żeby jak najwięcej grać(turnieje , sparingi co tydzień) a w MW z tym jest średnio czasami granie tylko raz w miesiącu a to zdecydowanie za mało jak dziecko myśli poważnie o piłce.