Nowy ośrodek Młodego Widzewa już niebawem

24 września 2023, 10:55 | Autor:

We wrześniu 2020 roku zainaugurowany został projekt pod nazwą Młody Widzew. Do istniejących już dwunastu ośrodków niebawem dołączy kolejny – poinformowała oficjalna strona widzew.com.

Do grona ośrodków Młodego Widzewa dołączy kolejny, zlokalizowany w gminie Brójce. Treningi prowadzone będą na boisku w Bukowcu dla dzieci z roczników 2013-2019. Nie będzie prowadzona selekcja – do widzewskiej rodziny będzie mógł dołączyć każdy spełniający warunek wieku.

Aby zapisać dziecko do oficjalnej szkółki Widzewa Łódź w Gminie Brójce, wystarczy wypełnić powyższy formularz. Pierwszy trening zaplanowano na poniedziałek, 2 października. W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 502-468-724 (Wojciech Pawłowski) lub adresem e-mail [email protected].

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
FIfi
9 miesięcy temu

Projekt czysto biznesowy… Akademia i tak bierze gotowy produkt w postaci zawodników innych klubów, efekt pracy innych trenerów. A zawodnicy MW jak skończą 11 lat muszą szukać nowych klubów , bo Widzew nie ma dla nich nic do zaoferowania…

giant78
Odpowiedź do  FIfi
9 miesięcy temu

Prawda, prawda po stokroć prawda. Czego nie zrobi sie dla herbu. Trenerzy bez doświadczenia, bez wiedzy. Od razu wybierać kluby lokalne, jak syn będzie dobry to się akademia zgłosi. W myśl hasła „Akademie nie szkolą, biorą gotowy produkt piłkarski”. Kto wcześniej to zrozumie ten uniknie rozczarowań.

kibic
9 miesięcy temu

Dokładnie. Mam znajomych, którzy przerabiali temat.

Xyz
Odpowiedź do  kibic
9 miesięcy temu

Potwierdzam, znam temat, lepiej zapisać syna od razu do jakiegoś klubu na terenie Łodzi lub okolic, jak będzie wybitny to Widzew sam go znajdzie.

Michał
9 miesięcy temu

Możecie rozwinąć w czym tkwi problem? Za jakiś czas będę się rozglądał w temacie i chciałbym znać realia

Piotr
Odpowiedź do  Michał
9 miesięcy temu

Zwyczajnie. Coś jak w programach typu „talent show” – przemielić i wypluć! W Widzewie, jak i w ogóle w Polsce, nie ma cierpliwości i nastawienia na uczenie gry w piłkę nożną. Mamy samych selekcjonerów. Prawdziwych trenerów od młodzieży nie ma. W Akademii Widzewa na pewno.

FIfi
Odpowiedź do  Michał
9 miesięcy temu

Jak dzieciak nie będzie wybitny to przygodę z Widzewem zakończy w wieku 11 lat. Najważniejsze żeby jak najwięcej grać(turnieje , sparingi co tydzień) a w MW z tym jest średnio czasami granie tylko raz w miesiącu a to zdecydowanie za mało jak dziecko myśli poważnie o piłce.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x