CoBouw nowym sponsorem Widzewa

9 grudnia 2022, 12:01 | Autor:

Wiemy już, kto został nowym sponsorem Widzewa. Tajemnica została rozwiązana podczas konferencji prasowej, jaka odbyła się przy Piłsudskiego o godz. 12:00. Klub zostanie wsparty finansowo przez firmę CoBouw.

Jak czytamy na oficjalnej stronie nowego partnera, CoBouw Polska Sp. z o.o. jest polsko – holenderską spółką budowlaną, która od dwóch dekad zapewnia kompleksowe rozwiązania i usługi budowlane dedykowane indywidualnym potrzebom najbardziej wymagających Inwestorów. CoBouw zlokalizowana jest w Łodzi, przy ul. Gdańskiej.

W piątkowej konferencji prasowej udział wzięło dwoje przedstawicieli nowego partnera. „Pochodzę z Holandii, ale ponad 25 lat temu przyjechałem do Polski i wspólnie z małżonką prowadzimy firmę CoBouw Polska. Zajmujemy się projektowaniem i budową obiektów przemysłowych. Zostałem zaproszony na mecz z Rakowem Częstochowa i czułem tę niesamowitą atmosferę. Wszyscy stali, śpiewali i klaskali. Bywałem na holenderskich stadionach i czegoś takiego nie widziałem. Miałem wrażenie, że odpoczywam w trakcie meczu. To piękna sprawa, zakochałem się w Widzewie” – mówił Jos Amsing, prezes i właściciel firmy. „Wejście do rodziny Widzewa to dla nas ogromny prestiż. Dotąd nie byliśmy widoczni w sporcie, koncentrując na biznesie. Ale obie branże się łączą, dlatego chcemy zrobić coś dla społeczności i być lokalnie widoczni. W grudniu firma obchodzi swoje 20-lecie,więc to dla nasz szczególny rok. 80% naszych pracowników to mężczyźni, którzy bardzo cieszą się, że wiążemy się z piłką nożną” – dodała Aldona Amsing, dyrektor marketingu i współwłaściciel.

Wcześniej głos zabrał także prezes Widzewa. „Spółka CoBouw zostaje oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź i jesteśmy z tego faktu niezmiernie dumni. Firma jest w połowie holenderska, a tamtejsza piłka nożna jest mi bardzo bliska. Sporo od Holendrów nauczyłem się na temat zarządzania klubem, dlatego bardzo się cieszę. Podczas rozmów zwróciłem uwagę na to, że podobnie widzimy sposób zarządzania. CoBouw dba o szczegóły, a my to samo chcemy robić w Widzewie. Witamy i dziękujemy za zaufanie” – powiedział Mateusz Dróżdż.

O szczegółach współpracy mówił Michał Rydz. „To bardzo poważny związek, ponieważ umowa została zawarta na okres dwa i pół roku. Widać było podczas rozmów, że mamy podobne wartości. Bardzo cieszę się, że wspólnie będziemy podążać jedną drogą. Logotyp CoBouw trafi na tył spodenek naszych piłkarzy, a więc będzie kolejną firmą, która znajdzie się na strojach. Dla nas to potwierdzenie polityki, o której mówimy jako zarząd, czyli wzmacnianie drabinki sponsorskiej. Mogę zdradzić, że jesteśmy bliscy pozyskania jeszcze jednego poważnego sponsora. Czekamy już tylko na zgody formalne, by móc to ogłosić ” – powiedział wiceprezes Widzewa.

Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
57
0
Would love your thoughts, please comment.x