Media potwierdzają: chodzi o Ciganiksa

9 grudnia 2022, 19:56 | Autor:

Wygląda na to, że personalia pierwszego zimowego wzmocnienia Widzewa nie stanowią już żadnej tajemnicy. Kilkanaście minut po tym, jak opublikowaliśmy prawdopodobne nazwisko, trop potwierdziły media.

Konkretnie portal Weszło.com, który nie zważając na zagadki w profilach społecznościowych klubu poinformował, o kogo chodzi. Zdaje się, że nasze przewidywania były słusznie, ponieważ autor artykułu, Szymon Janczyk, wskazuje właśnie na Andrejsa Ciganiksa. Zdaniem dziennikarza, transfer Łotysza jest w zasadzie pewny. „Widzew Łódź rusza po pierwszy zimowy transfer. Z naszych ustaleń wynika, że nowym zawodnikiem ekstraklasowej drużyny ma zostać reprezentant Łotwy. To 25-letni boczny obrońca (wahadłowy) Andrejs Ciganiks” – napisano.

Więcej na temat zawodnika pisaliśmy TUTAJ. Teraz pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie. Zgodnie ze słowami Tomasza Wichniarka na antenie Radio Widzew, piłkarz powinien pojawić się na treningu widzewiaków w styczniu. Być może wcześniej przyjedzie do Łodzi przejść badania medyczne i podpisać umowę.

Foto: sportolunk.sk

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
14
0
Would love your thoughts, please comment.x