J. Niedźwiedź: „Oglądaliśmy szybkie i żywe spotkanie”

10 grudnia 2022, 13:42 | Autor:

Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni mecz kontrolny Widzewa z Ruchem Lwów. Wieńczył on pierwszy tydzień treningów łodzian po trzech tygodniach przerwy od zajęć. Jak spotkanie ocenił trener Janusz Niedźwiedź, cytowany przez stronę oficjalną?

O przebiegu meczu

„Rezultat nie odzwierciedla tego, co się działo na boisku. My mieliśmy przynajmniej pięć okazji, Ruch miał przynajmniej dwie, więc mecz mógł się skończyć zdecydowanie innym wynikiem. Ruch jest w trakcie sezonu, ci zawodnicy są w rytmie meczowym, a my mieliśmy przerwę trwającą trzy tygodnie. Natomiast poza początkami meczu nie było tego widać. Było dobre, płynne granie i dobra intensywność, więc jesteśmy zadowoleni. Pomimo tych trudnych warunków oglądaliśmy szybkie i żywe spotkanie.”

O sile rywala

„Rywal był wymagający. Nie przez przypadek ten zespół gra w najwyższej ukraińskiej lidze. Natomiast jeśli chodzi o nasze granie, to można być z części rzeczy bardzo zadowolonym, z niektórych mniej, ale tak jest zawsze w procesie treningowym. Coś ćwiczymy, coś doskonalimy i najważniejsze, że wszyscy dzisiaj zagrali, nikt nie zgłosił jakiegokolwiek urazu, co też jest pozytywem.”

O Sypku na wahadle

„Dzisiaj daliśmy każdemu zawodnikowi po 45 minut, jedynym wyjątkiem był Jakub Sypek, który z racji tego, że brakowało nam jednego piłkarza zagrał 90 minut. Chcieliśmy też zobaczyć Kubę nie tylko na skrzydle, ale również na wahadle.”

O testowanym bramkarzu

„Jan Krzywański uratował nam w końcówce też jedną sytuację, ale musimy porozmawiać z trenerem Andrzejem Woźniakiem, bo on jest ekspertem, jeśli chodzi o bramkarzy. Dowiemy się, jak on to widzi, czy ten zawodnik zostanie z nami na dłużej, czy podejmujemy jakieś działania.”

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Z tym ekspertctwem Pana Andrzeja to bym nie przesadzał, proszę sobie przypomnieć bramkarza pozyskanego że Stomilu,nazwiska nie pamiętam, jakieś wschodnie pochodzenia.

Honky
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Widać wtedy o jego zdanie nikt się nie zapytał…

Kixon
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

ale i Ravas i Wrąbel pod opieką trenera Woźniaka poszybowali w górę z formą, więc chyba się zna na robocie. Najłtawiej krytykować pierdząc w fotel w podwarszawskiej sypialni

Krzysztofpiastòw
Odpowiedź do  Kixon
1 rok temu

Widzisz Kixon,to nie tak Ravas ma potencjał ale również wiele braków a w naszej słabiutkiej lidze nietrudno się wyróżnić. Wrabel zaś przybył jako w PEŁNI ukształtowany bramkarz( LEPSZY NIE BĘDZIE) NIESTETY, jest podatny na kontuzje i to długotrwałe. I nie będzie znów NIESTETY z niego pożytku. Czego mu nie życzę ale z faktami się nie dyskutuje. Łapie kontuzje jak źle noge postawi. Co do Woźniaka,tak to prawda nie przepadałem nigdy za jego sposobem gry ( trochę podobny styl do Wrąbla) , zrobił karierę większą niż miał ku temu predyspozycje. I chwała mu za to. Jakiś trener bramkarzy musi być i… Czytaj więcej »

Krzysztofpiastòw
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Kurddjcevs konkretnie.

Piotr B.
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Od Księcia Paryża to proszę się odstosunkować :) Zrobił u niego postępy np. przed laty Mielcarz, a obecnie i Henryczek i Wrąbel również. Jakby nie miał pojęcia w fachu bramkarskim to nie pracowałby też z kadrą. Poza tym, Pan Andrzej Woźniak jest jednym z niewielu obecnie punktów stycznych z mistrzowskim Widzewem z 96. I z tego tylko powodu należy mu się szacunek.

Krzysztof
Odpowiedź do  Piotr B.
1 rok temu

Tak jest. Wielki szacunek. Szkoda tylko, że to jedyny nasz były zawodnik pracujący w klubie na tak wysokim stanowisku. Cały czas marzy mi się powrót do klubu Tomasza Łapińskiego, który tuła się gdzieś po różnych Polsatach. Choć posłuchać jego spostrzeżeń i komentarzy do meczu to czysta przyjemność. Legenda Widzewa z takim doświadczeniem przydałaby się jednak w klubie.

Sławek
Odpowiedź do  Piotr B.
1 rok temu

A z powodu korupcyjnej przeszłości, co mu się należy?

Krzysztofpiastòw
Odpowiedź do  Piotr B.
1 rok temu

Jeden mecz wyszedł,zgoda. Woźniak bramkarzem był takim sobie,w Porto furory nie zrobił, no bieda wtedy była w Polsce z bramkarzami to się na kilkanaście spotkań w 1 załapał.A szacunek no wiesz,z jego fryzurą to mógł się sam strzyc…

Last edited 1 rok temu by Krzysztofpiastòw
WSI
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Biedę to ty masz w głowie człowieku.
Szczęsny, Szamotulski, Robakiewicz

Mr1910
Odpowiedź do  Piotr B.
1 rok temu

Pełna zgoda. Dodam tylko, że przy tym bardzo skromny.

Przemek
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Weź gościu zanim coś napiszesz to pomyśl,bo przez swoją bezmyślność zostałeś zminusowany,aż miło.

Krzysztofpiastòw
Odpowiedź do  Przemek
1 rok temu

Nie jestem np. politykiem żeby zdanie gawiedzi przekładać nad swoje. To forum każdy wypowiada się za siebie. Zresztą forma np.(-50) nie oddaje pełnego obrazu bo mogło być +50 i – 100 wyszło (-50) a to zupełnie zmienia obraz mimo wyniku.
Przy okazji apeluje o zmianę sposobu naliczania na właśnie+;-.
Wiem system nie pozwala.
To może zmienić system?

Cody
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Tragedia, jak się czyta takie komentarze „ekspertów”.

KTOŚ
1 rok temu

sparing jak sparing… tragedii nie było, najważniejsze że nie było kontuzji.(!)
dwie uwagi:
1)
Najsłabiej jak dla mnie dwóch zawodników w których jeszcze pół roku temu po okresie transferowym widzieliśmy zbawicieli/wzmocnienia :)
Shehu <— słabiutko, porównując z Letniowskim to różnica klas(!)
Czorba <— tragicznie. nie chce się nad gościem pastwić ale pierwszego składu raczej po za sparingami nie powącha…
2)
ZIELU ? – ciekawe jakie miał zadania od NIEDZWIDKA, może wówczas zrozumie ten „chaos” w jego wykonaniu ?

Kołomir
Odpowiedź do  KTOŚ
1 rok temu

Ty jesteś chyba ślepy albo prowokujesz bo Shehu był najlepszy na boisku i jak tak będzie pracować to z Hanuskiem będzie zajebisty środek na wiosnę.

Dawid
1 rok temu

A po co nam kolejny bramkarz. Jest Ravas, Wrąbel, Buczkowski w rezerwach i Ludwikowski na wypożyczeniu. Potrzebny to jest ale napastnik.

Jarosław
Odpowiedź do  Dawid
1 rok temu

Z dwóch dobrych bramkarzy zostanie za pół roku jeden. Drugi nie będzie chciał być rezerwowym. Widzew dostanie kasę za jednego z nich, a młody, jeśli okaże się dużym talentem może być w przyszłości nr 1 w Widzewie na lata lub odejdzie za duże pieniądze. Na czym ma klub zarabiać jak nie na szkoleniu młodych i sprzedawaniu ich jako dobrych zawodników?

18
0
Would love your thoughts, please comment.x