J. Niedźwiedź: „Oglądaliśmy szybkie i żywe spotkanie”

10 grudnia 2022, 13:42 | Autor:

Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni mecz kontrolny Widzewa z Ruchem Lwów. Wieńczył on pierwszy tydzień treningów łodzian po trzech tygodniach przerwy od zajęć. Jak spotkanie ocenił trener Janusz Niedźwiedź, cytowany przez stronę oficjalną?

O przebiegu meczu

„Rezultat nie odzwierciedla tego, co się działo na boisku. My mieliśmy przynajmniej pięć okazji, Ruch miał przynajmniej dwie, więc mecz mógł się skończyć zdecydowanie innym wynikiem. Ruch jest w trakcie sezonu, ci zawodnicy są w rytmie meczowym, a my mieliśmy przerwę trwającą trzy tygodnie. Natomiast poza początkami meczu nie było tego widać. Było dobre, płynne granie i dobra intensywność, więc jesteśmy zadowoleni. Pomimo tych trudnych warunków oglądaliśmy szybkie i żywe spotkanie.”

O sile rywala

„Rywal był wymagający. Nie przez przypadek ten zespół gra w najwyższej ukraińskiej lidze. Natomiast jeśli chodzi o nasze granie, to można być z części rzeczy bardzo zadowolonym, z niektórych mniej, ale tak jest zawsze w procesie treningowym. Coś ćwiczymy, coś doskonalimy i najważniejsze, że wszyscy dzisiaj zagrali, nikt nie zgłosił jakiegokolwiek urazu, co też jest pozytywem.”

O Sypku na wahadle

„Dzisiaj daliśmy każdemu zawodnikowi po 45 minut, jedynym wyjątkiem był Jakub Sypek, który z racji tego, że brakowało nam jednego piłkarza zagrał 90 minut. Chcieliśmy też zobaczyć Kubę nie tylko na skrzydle, ale również na wahadle.”

O testowanym bramkarzu

„Jan Krzywański uratował nam w końcówce też jedną sytuację, ale musimy porozmawiać z trenerem Andrzejem Woźniakiem, bo on jest ekspertem, jeśli chodzi o bramkarzy. Dowiemy się, jak on to widzi, czy ten zawodnik zostanie z nami na dłużej, czy podejmujemy jakieś działania.”

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
18
0
Would love your thoughts, please comment.x