Uroczystość odpalenia Widzewskiej Choinki za nami!

10 grudnia 2022, 18:04 | Autor:

Wczoraj wieczorem kibice, którzy zgromadzili się pod stadionem Widzewa nie mogli narzekać na nudę. Odbyła się bowiem coroczna uroczystość odpalenia widzewskiej, czerwono-biało-czerwonej choinki. W tym roku nie brakowało również dodatkowych atrakcji. 

Cała uroczystość rozpoczęła się o godzinie 18:00, kiedy to nastąpiło oficjalne powitanie przybyłych na miejsce kibiców oraz wielu obecnych tego dnia sponsorów. Podobnie jak rak temu, oficjalnym sponsorem imprezy została firma Veolia, która wraz z firmą Carrefour ufundowała również nagrody dla najmłodszych kibiców, które trafiły w ręce wielu dzieci w ramach konkursów.

W kolejnej części imprezy na scenie pojawili się piłkarze wraz z trenerem Januszem Niedźwiedziem. Opiekun łodzian wraz z piłkarzami mieli okazję powiedzieć kilka słów do zgromadzonej publiczności. O 19:10, po poświęceniu drzewka przez kapelana łódzkiego sportu, ks. Pawła Miziołka, nastąpił moment kulminacyjny całej imprezy i po odliczaniu stojąca pod trybuną D choinka rozbłysła w czerwono-biało-czerwonych barwach. Później głos zabrał zarząd czterokrotnego Mistrza Polski oraz właściciel spółki – Tomasz Stamirowski. Sternicy klubu złożyli kibicom świąteczne życzenia, co zakończyło oficjalną część imprezy.

Kibice mogli liczyć na sporą dawkę dodatkowych atrakcji. Otwarte było Muzeum Widzewa, gdzie można było zwiedzić nową wystawę, o której pisaliśmy TUTAJ. Dodatkowo na miejscu kolędowała orkiestra dęta z Poddębic, przy której sympatycy Widzewa mogli kolędować i delektować się posiłkami w zorganizowanym specjalnie na ten dzień cateringu. Co warto podkreślić, podczas trwającej aż do godziny 20 imprezy, na miejscu był też rozstawiony punkt, gdzie można było wesprzeć świąteczną akcję „Widzew Dla Dzieciaków”.

Foto: Marcin Bryja/widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
22
0
Would love your thoughts, please comment.x