Ciganiks przejdzie testy medyczne!

10 grudnia 2022, 19:22 | Autor:

Potwierdziły się wcześniejsze informacje i doniesienia prasowe. Na przełomie grudnia i stycznia testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Widzewem przejdzie bowiem łotewski zawodnik, Andrejs Ciganiks. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zostanie on graczem zespołu z al. Piłsudskiego.

Temat transferu Łotysza do łódzkiego klubu pojawił się na początku grudnia. Tropy prowadziły na Łotwę, a konkretniej przez menadżera piłkarskiego, Romana Skorupę. To on podchwycił wpis oficjalnych mediów w social mediach o awizowanym transferze. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Kilka godzin później portal weszło.com potwierdził te plotki transferowe (TUTAJ). Wszystko wyjaśniło się dzisiaj, gdyż reprezentant Łotwy ma pojawić się w Łodzi na testach medycznych na przełomie grudnia i stycznia. Jeśli przebiegną one pomyślnie, Ciganiks zostanie piłkarzem Widzewa!

Foto: sportolunk.sk

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wasiu
1 rok temu

Pytanie do was którzy bardziej siedzą w piłce czy to jest Wzmocnienie czy jak jakiś podgląd piłkarza cxy może być nasza gwiazda ? Pozdro

gttyu
Odpowiedź do  Wasiu
1 rok temu

Nie ma znaczenia co inni tutaj mysla, wazne jest za to jak widzi go Trener. Jak widzimy po ostatnich sezonach Oni naprawde wiedza co robia!

Greg
1 rok temu

Portal Weszło + Stanowski&Michniewicz. Nie się odp… od Widzewa. Niech się zajmą swoją Legią, Jędrzejczykiem wystawianym w Katarze. Dajcie nam i Widzewowi spokój. A Łotysz, jak się wpasuje jak Lew, to wam pokaże. A teraz cicho.

Kixon
Odpowiedź do  Greg
1 rok temu

prowokują bo to daje kliki a ty się łapiesz na to jak junior na pierwszy zwód

Kuba
Odpowiedź do  Greg
1 rok temu

Weszło i Kanał sportowy, nad czym głęboko ubolewam, to najpopularniejsze piłkarskie medium w kraju, wiec powinnismy się cieszyć, ze o Widzewie mówią. Medialność klubu może przynieść tylko korzyść

Raaf
1 rok temu

Transfermarkt podaje że to zawodnik grający po lewej stronie, ale obunożny. W takich przypadkach zwykle wiodącą nogą jest jednak prawa. Ktoś zna człowieka i może to wyjaśnić. Bo w naszym systemie gry dużo lepiej by było, żeby na lewym wahadle grał piłkarz lewonożny.

Defensywny napastnik.
Odpowiedź do  Raaf
1 rok temu

Hmm…..za co chłopie te minusy dostałeś ? Chyba jakieś gejlrdy nie poszły wylizywać sobie pachwiny.

Kołomir
Odpowiedź do  Raaf
1 rok temu

Jego wiodącą nogą jest lewa i tak grał w Niemczech i na Łotwie w klubie i reprezentacji tylko pozycję zmieniał albo na lewego obrońcę albo wahadłowego więc do rywalizacji pasuje trenerowi idealnie. Po za tym jeszcze młody zawodnik i Widzew może też na nim zarobić jak się dobrze pokaże.

Widzew Polska
1 rok temu

Jaki sens ma informowanie o możliwym transferze, gdy zawodnik przejdzie testy medyczne na przełomie grudnia i stycznia? Jeśli to ciekawy zawodnik to przecież pozostałe kluby mają 2 tygodnie na to by przed nami załatwić sprawe. Nie rozumiem tego.

Przem
Odpowiedź do  Bercik
1 rok temu

Odkąd Berciku się wziąłeś za redagowanie/cenzorowanie tego portalu poziom znacząco się obniżył.
Redaktorze Berciku, nie publikuj tego posta tak jak kilku innych poprzednich. Niech cenzorka trwa dalej. Tak do Twojej wiadomości.

Tylko Widzew RTS

Rafi
Odpowiedź do  Widzew Polska
1 rok temu

Dokładnie. To , że kluby się dogadałÿ nie znaczy, że nagle zawodnik nie może zmienić zdania.

nody64
1 rok temu

bardzo dobry Ruch!!!!

Franeklowcabramek
Odpowiedź do  nody64
1 rok temu

Chorzów!!!

Kowboy
1 rok temu

25 lat i gral już 39 razy w Reprezentacji Łotwy to widać że chłop potafi grać.

Mariusz
1 rok temu

Na stronie TRANSFER MARKT można przeczytać na temat Ravasa.Piszą że na 62% piłkarz może przejść do Rakowa za kwotę 1milion 200 tysięcy euro.

SarevokAnchev
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

Transfermarkt nie jest żadnym wyznacznikiem w plotkach transferowych. Są odpowiedni dziennikarze, coś pójdzie od nich, wtedy można dywagować.

Defensywny napastnik.
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

W polskiej kopanej e klapie nikt takich pieniędzy szczególnie za bramkarza nie da. Turcy …już prędzej

Kuba
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

Jeżeli ktokolwiek zaoferuje milion euro, za któregokolwiek piłkarza Widzewa to trzeba z takiej oferty natychmiast skorzystać. Obawiam się jednak, ze taka oferta nie wpłynie. Prędzej Ravas i Jordi odejdą za darmo po zakończeniu kontaktu i nic na nich nie zarobimy

SarevokAnchev
1 rok temu

Teraz ktoś fajny do ofensywy i pomocy. Myślę że byłby już skład na ten cel minimum.

tak
Odpowiedź do  SarevokAnchev
1 rok temu

na utrzymanie? też jestem spokojny, że się uda.

22
0
Would love your thoughts, please comment.x